Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт в ЕТ 2


Recommended Posts

Да споделя и аз за последните ремонти по шкод-цак-а.

 

На 2ри юли на Орлов мост протестирали за Странджа, ние от ндк тръгваме леко, "Евлоги" затворен, в суматохата всички спират и почват да се оглеждат. Е, всички без мен :oops:

Ударих се в предната кола, мазда. Резултатите: Заден номер на маздата паднал, задната и броня ожулена. На шкод-цак-а: преден номер - на стъклото, предна броня яко ожулена, но здрава, предна решетка счупена.

Шофиорката на маздата беше печена, ченгетата също, набързо написахме протоколи, актове :oops: , едно друго.

 

На следващия ден у Алианц - 2 листа щети :oops: (2рия за едно надраскано от ключ и едно одрано на задния калник :oops: ). Записах си час за петък, закарах я и днес сутринта (четвъртък) си я взех. Като нова, като изключим следите от битката по номера :mrgreen:

 

В заключение - доволен съм от ЕТ: броня, капак, решетка и заден калнил(за него само пастиране) - по-малко от седмица.

На документите пишеше около 800+ лв, което го поемат Алианц, акта може би е към 100на :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм! Тенекиджийските ремонти ги правят супер! А и пичовете от Алианц са много коректни.

 

А аз ти пожелавам следващия път да внимаваш повече :D Там винаги става лудница като затворят Е.Г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:evil: :evil: :evil:

 

Прецакали са ми комфорт-функцията на ел. стъклата. Преди като натиснеш копчето, стъклото се смъква/качва до долу/горе, без да е нужно да го държиш.

Сега не работи, някой има ли идея как да го оправя, или пак трябва да се разкарвам :| :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:evil: :evil: :evil:

 

Прецакали са ми комфорт-функцията на ел. стъклата. Преди като натиснеш копчето, стъклото се смъква/качва до долу/горе, без да е нужно да го държиш.

Сега не работи, някой има ли идея как да го оправя, или пак трябва да се разкарвам :| :?

Пробвай като задържиш надолу докато слезе стъклото и после нагоре без да прекъсваш. Така 2-3 пъти. Поне на вектрата така се оправяше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:evil: :evil: :evil:

 

Прецакали са ми комфорт-функцията на ел. стъклата. Преди като натиснеш копчето, стъклото се смъква/качва до долу/горе, без да е нужно да го държиш.

Сега не работи, някой има ли идея как да го оправя, или пак трябва да се разкарвам :| :?

 

Да ти имам проблема. :D При мен е точно обратното. Искам като натисна копчето стъклото да се смъква/вдига само докато го пусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pesho мерси, ще пробвам.

 

ikonoma, има 2 степени на копчето. Леко и до долу. На лекото се спуска докато го пуснеш.

 

Сега им звънях, от 10тия път се свързах, затвориха ми 3-4 пъти :evil: :evil: :evil:

Казаха да отида тия дни, за 10 мин щяло да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво?Толкова бързо да ти оправят колата???В Булинс казват месец а чакаш поне два за такъв ремонт.Аз за стъкло на странично огледало чакам вече трета седмица.Ще трябва да ги сменям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.