Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джанти BSA ?


Recommended Posts

От няколко дена съм се огледал в една оферта за тез джанти и отвсякъде получавам различни отзиви и незнам струва ли си да потъна с един кош пари и после само главоболия с тях?

1.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен са твърде лъскави /ако ще си купиш нови/ за Формана и няма да се връзват. Иначе аз много харесвам лети джанти, не само заради външния вид и определено мисля, че си заслужава колата ти да е с такива. Обърни внимание на теглото на джантите, които си харесал. Виждал съм при един и същи размер коренно различно тегло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само гледай да не стърчат извън гумата че иначе след две парирания и са заминали :(

Освен това бих ти препоръчал да се пробваш с един PhotoShop да видиш как ще ти стоят. Че лично аз тия тънкоспици джанти много много не ги харесвам. Стоят ми някък "слабички" на фона на по-голяма кола....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СтраООтни са :) Само че като са много "отворени" отзад не изглеждат добре ако не си с дискови спирачки ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш на http://www.avtogumi.com. Там има симулатор за алуминиеви джанти. Като цъкнеш на него излиза нов прозорец, който е pop-up, така че ако браузъра ти блокира pop-up-ите трябва да го разрешиш ръчно. От там вече можеш да си избереш марка и модел на колата (Шкода има, но няма Форман), марка и модел на джантите (има BSA), размер, скорост на въртене и т.н. Малко или много можеш да видиш как изглеждат на колата. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от там ги харесах и по - скоро поради факта , че са единствените с размер 13Х4,5" с 4Х98 дупки , но ме притеснява по скоро качеството ... пише , че са малаизийски и ако са някакви меки кифли и ще се кривят на всяка бабуна ще ми се върже доста солено :cry:

Самия дизаин много ме кефи , но нямам снимка на таралясника в профил да ги тествам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На началната страница където има една кола , но в него не са заложени всички модели и размери на джантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приличат малко на мойте..458905_t.jpg

Много отваря колата лятата джанта..но гледай да са качествени да няма мяу щото наще пътища са супер "писти" :lol:

Ако са хубави и истински джантите може само да спечелиш..така че

ако това ти носи удоволствие не го мисли толкоз..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то тва е , че никога не съм се интересувал от марки на джанти , а за качество въобще не мога да ги различа , инак тва е крайната цел - вида ... аз не съм спортист и гледам да бягам от дупките и за сега тенекиените не съм ги кривил , ама то никога не се знае :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя джантата е красива ама ако е по-голям цолаж ще изглежда по-красиво според мен, пак и може би ще сложиш висока гума и тя джантата съвсем ще се скрие.. :roll: :D Успех в избора! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman джантата наистина е красива .. но на какъв размер си се спрял ... 17-ка или 18-ка ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви са тия камионджийски размери :mrgreen: 13" естествено

 

Защо камионджийски размери ... аз помислих че голяма ще слагаш ... извинявам се ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да се извиняваш ... естествено , че голямата джанта и нископрофилната гума отварят невероятно колата , но съгласи се , че гуми и джанти на 16" излизат на цената на Формана , а и с тях меко казано ще се движа като парен локомотив / тоя двигател няма да ги мръдне / ... с таз тема изках да науча повече за разни термини като офсет , усилен борд и тем подобни , които се гледат при избора на джанти и отделно за таз марка BSA , която явно е световно неизвестна :mrgreen:

Също таз дивотия с летите джанти я замислих главно с цел подобряване на оклаждането на спирачките , защото сега лятос с оригиналните шкодови джанти на 3 то натискане и почват да свирят на умряло накладките , което много ме дразни :evil:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.