Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ученическата ми мечта - 5 години по - късно


Recommended Posts

Честита ти придобивка! Пускай снимки като ги монтираш. Пружинки нестават ли от другите фарове(облите)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер ае сглобявай и да я видим готова.

 

Какви куршки са предвидите за тия фарове. Предполагам къси светлини са външните, а дълги са вътрешните ????

можел и да се направи и 4-те фара да са ти къси и дълги. Така ще си светиш доста, само си ги нагласи да не заслепяваш каращите срещу теб.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Външните са къси и дълги, а вътрешните само дълги. Да знаеш, че крушка с изгоряла къса светлина от външният фар не се изхвърля, а се пази за резерва на вътрешният. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше леко уточнение само. Понеже вече и аз си прибрах в гаража същите фарчета и имам авери лададжии ти казвам следното. Размера е един и същ на фаровете. Основа ладата няма а е една ламарина заварена директно на купето. Фарчетата за лада струват по 7,8 лв броиката в Пловдив. Иначе стават и от старите баварки ама цената отказва много бързо. На Шкодето вътрешните поради основите са леко изпъкнали за разлика от външните докато при ладата са просто на едно ниво. Деистваи смело ще гледам да ти намеря калниците за проекта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен ще е добре да си помислиш за вариант с 4 фара и сегашните предна маска и кланици. все някой спойлерджия ще ти направи подходяща отливка. мигача го сваляш в бронята, като на garde, а оригиналния го затваряш :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше леко уточнение само. Понеже вече и аз си прибрах в гаража същите фарчета и имам авери лададжии ти казвам следното. Размера е един и същ на фаровете. Основа ладата няма а е една ламарина заварена директно на купето. Фарчетата за лада струват по 7,8 лв броиката в Пловдив. Иначе стават и от старите баварки ама цената отказва много бързо. На Шкодето вътрешните поради основите са леко изпъкнали за разлика от външните докато при ладата са просто на едно ниво. Деистваи смело ще гледам да ти намеря калниците за проекта

ползвай от дачия само че са прави стъкла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве, ако ти се дават 1200 лв отиди при Мото Експерт, и им поръчай от Lancia Integrale или Алфа 90

фарове ще ти ги направят като муци,

аз лично направих на един приятел така със 4те ладови, като нямаше особен проблем, само външните станаха с мм по изпъкнали от вътрешните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.