Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Първи стъпки в тунинга на моята Фелка


Recommended Posts

Еми.... темата продължава... аз продължавам да дерзая и тека :D

Ето снимки на джантите, благодарение на колегата, pepi, те придобиха нов вид 8) :lol: Пепи, извинявай че така се забавих със снимките... но задължения и т.н. :| - за да компенсирам чакането имаш по бира :)

 

004059911.jpg

004059912.jpg

004059914.jpg

004059913.jpg

 

Някой виждал ли е по-оригинални джанти, а? :mrgreen:

Следващи стъпки-Аудио подобрения по узвучителната система и по силно тонитане на някои от стъклата. 8)

 

ПП забравих да спомена май тук му беше мястото да спомена новата ( на 2000км.) газова уредба на Фелката и аларма с 3 режима на работа :)- ще снимам и тях :oops: , снимки - скоро :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Евала за положения труд, но на мен тези джанти ми приличат по-скоро на тасове и то 13 цолови :oops: . А както всички знаем, тасовете са в пъти по-евтини... 175 гуми не ти ли идват тесни за 14 цола джанти при положение, че разполагаш толкова много място в калниците :roll: :?: Щото стандартния размер за 14" лети джанти е 185/60... На 65 люлее почти както на профил 70.

 

Поздрави и пиши за по-нататъшните промени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

175 гуми не ти ли идват тесни за 14 цола джанти при положение, че разполагаш толкова много място в калниците

 

зависи колко е ЕТ-то, т.е колко е изнесен борда на джантите. Моите са 13-ки с гуми 175х70 и предните редовно ми хвърлят кал отстрани по праговете и вратите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Redline__, тесни са ама за без пари са перфектни ;)

Иначе си надстърчат джантата, колкото да не обирам бордюрите :)

А относно ширината не ща да са ниски- напротив, обичам да ми вози меко колата (на 120-ката съм с 165Х80), а колкото до люлеенето може и да го има, само че аз няма къде да я карам толкова екстремно с висока скорост, рядко пътувам извън града и то до Блг. или Сф. И честно казано идеята с 14''ките беше да повдигна колата, а от по-голямата ширина се страхувах да не ми спъне колата, но сега мисля , че дори и 15 с 195 ще ги отнесе, ама ще почне да 'апе кат' змей :evil:

 

Ще пиша за следващите подобрения ;) Сега се снабдих с един трети стоп, но ще го почакам малко да отлежи преди да го монтирам :lol: Хубавите неща изискват време, ами аз с т'ва мое работно време smile173

 

ПОЗДРАВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

175 гуми не ти ли идват тесни за 14 цола джанти при положение, че разполагаш толкова много място в калниците

 

зависи колко е ЕТ-то, т.е колко е изнесен борда на джантите. Моите са 13-ки с гуми 175х70 и предните редовно ми хвърлят кал отстрани по праговете и вратите ;)

 

Митак, съвсем не става дума за кал по вратите :mrgreen: , когато говорим за тунинг. Идеята е да не ти поднася колата и да не прави камшик по завоите, както се получава с тесните и високи гуми.

 

Петьо, то не е само за извънградско бе :P , в града не си ли я намъкваш по завоите - в София поне има толкова много улици перфектни за намъкване :roll: . Но щом на 120ката си бил с гуми на 80, ясно, тия направо ти идват като нископрофилни ;) .

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.