Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скръбна вест!


Хашек

Recommended Posts

Вчера, на 08.07.2007, на 48 годишна възраст, почина нашият скъп приятел и верен шкодаджия Митко Събев от с. Стамболово (Павликени). Внезапната смърт настъпи в 18:45ч до с. Шипка на връщане от Рали България, където заедно бяхме на палатки.

 

Митко Събев бе верен съпруг, баща на две деца - Радостина на 24г и Петя на 18, дългогодишен служител на Българските Железници и многоуважаван колега, приятел и другар.

 

Поклон пред светлата му памет!

 

П.С. Погребението ще се състои утре, на 10.07.2007 в 09:00ч. в къщата му в с. Стамболово, Павликенско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( много неприятна вест - за чичо Митко-машиниста само хубави неща могат да се кажат... нека почива в мир и да остане като светъл пример в паметта ни!

Хашек, а всъщност какво му се е случило?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст :(

Имах удоволствието да го познавам . Страхотен човек беше, винаги готов да помогне.

Нека почива в мир :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление нямам възможност да дойда лично утре:( Ако може Миро(Хашек) или някой друг, който ще пътува утре, да дъде банкова сметка да преведем по някой лев за венец или цветя, каквото преценят. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile089 Един голям ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА на Чичо Митко! :cry:

Винаги е повтарял;-Ще ви заведа на Шипка,съдбата явно така е утредила-да е в началото на Шипка-със фанелката на Шкода-и поне най-лошото и тъжно нещо за мен-в ръцене ми!

smile089 smile089 Почивай в мир Чичо Митко! smile089 smile089

 

ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС,ЗАВИНАГИ В СЪРЦАТА НИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да го прости. Не го познавах, но съм слушал за него. Жалко е, когато човек си отиде още млад, но за жалост такъв е живота. Лека му пръст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да го прости.

Неприятно е, когато си отиват хубави и обичани хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митака беше благороден човек, никога никому нищо лошо, отзивчив човек и веселяк! Шкодист до последния си дъх :!: Радвам се, че имах честта да го познавам, съжалявам за това, че не можахме да прекараме повече време заедно! :cry:

 

Чичо Митко, ти никога няма да напуснеш сърцата ни :!: :cry: :cry: :cry:

 

Дълбок поклон пред паметта му :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите най-искрени съболезнования на близките и приятелите му. Бог да го прости. Имах честта да се запозная с този хубав човек на събора на Соколски манастир. Още с първите му думи усетих, че това е една широко скроена личност. Съжалявам, че няма да го видя повече...

 

Поклон пред светлата му памет!

Почивай в мир чичо Митко!

 

P.S.: Съжалявам, но чак сега влизам във форума. Онзи ден нямах възможност, заради което и изпуснах погребението. За 40-те, както пише vankovarnata, ще съм на линия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес казахме последно сбогом на Митака.

 

Благодаря на Ванката (vanкovarnata) за осигурения транспорт с жълтата стрела и за уреждането на венеца, който взехме свеж от Павликени непосредствено преди погребението.

 

40-те дни ще се отбележат на 19.08.2007 - неделя. Моля всички, които имат желание и възможност да дойдат, нека да ми пишат на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Митко,

знам, че вече си на по - хубаво място, с много Шкоди, защото заслужаваш!

Да ни наглеждаш от Вечните шкодови полета и да знаеш, че си ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС, ЗАВИНАГИ В СЪРЦАТА НИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога няма да те забравим, чичо Митко! Почивай в мир!

 

Дълбоки съболезнования на близките му. Знам какво е ненадейно да загубиш скъп човек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.