Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малсо за Фелиция?


Recommended Posts

Момци... аз само да попитам какви ще предложите... В момента Фелицията се кара с 5W40... Нещо не ме кефи цената, а и не виждам смисъл да я карам с такова нещо... Възнамерявам да мина на Мотул 10W40... Колата е на 70 000 км... Добра идея ли я да минавам на такова масло... Или да си седя на старото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята и сипах Q8 15W40 100% минерално и да ти кажа доста е "тънко" почти като полусинтетика.

 

Почти викаш... :D По пренцип до 100 000 бях чел някаква литература че е хубаво колите да се карат с пълна синтетика но и полусинтетиката става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята и сипах Q8 15W40 100% минерално и да ти кажа доста е "тънко" почти като полусинтетика.

 

Почти викаш... :D По пренцип до 100 000 бях чел някаква литература че е хубаво колите да се карат с пълна синтетика но и полусинтетиката става.

 

Моята малко ги е прескочила 100-те хилки само по километраж е 109к , и едва ли е под 130 000 реални :roll: поне така мисля аз :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно не само Кастрол и Репсол правят синтетични масла ... има доста по евтини и почти на същото качество - синтетиката на Опел е към 40 лв. тубата примерно , но кат си решил да минаваш на полусинтетика няма яд , няма да направиш фатална грешка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Ще ти свЪрШи работа мога да ти продам приста ultra 5-40 пЪлна синтетика в магазина е окло 60 лв ако го искаШ Ще ти га дам за 40 маслото си е в туба 4л и си е запеЧатано

 

Едит : Писна ми от чатърски диалект ... толко ли нямате време да научите разположението на фонетичната клавиатура !

Това предложение можеш да го пуснеш и на ЛС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.