Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

честита 2-ра победа на българин в рали България!


Krankenstein

Recommended Posts

http://www.sport1.bg/sport1/node/57661

smile126 честито и голямо БРАВО на моя адаш и комшия за страхотното каране и историческата победа, честито и на всички фенове на автомобилния спорт у нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен на най-добрия български пилот и навигатор ;);)

 

П.П: Това ми е любимия български пилот ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма победа за България! БРАВО на победителите! Дано след време и ние да станем част от WRC!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 Браво на Митко Илиев!Крайно време беше да победи Българин след толкова много минали години от победата на Чубриков! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама не съвсем! Тъпите зависливи български конкуренти подали купчина контестации и сега победата на Митко ще виси известно време - ей, аман от това проклето племе smile041

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко, Бояне - доколкото разбрах жалбата е вече оттеглена - осъзнали са се все пак тия нещастници. Всъщност, било е само заради някаква допълнително монтирана планка за укрепване на акумулатора, която да предпазва екипажа от него при евентуален инцидент. За повече подробности четете в рали форума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво че най-накрая от толкожа години българин взе победата. Дано да не е последна.

 

Малко се отклонявам от темата но докато разглеждах снимките от предишни ралита и попаднах на ТАЗИ. Докато състезанията бяха на Златни пясъци ходихме да ги гледаме и баща ми всяка година. Като я видя тази шкода и се влюби и почна да си прави колата като нея, намери си споилер подобен на този, сложи си червени и сини ленти, и си търсеше джанти, напражи си барче с много уреди волт метър за акумолатора, налягане на маслото температура на маслото и какво ли още.

 

Всичкото това ви го разправям защото баща ми тогава е бил на 27-28 години аз съм на 25 и когато почна да му разправям че искам да правя подобни неща тои ме счита за луд как мога да си давам парите за такива неща, а тои ги правеше същите когато беше на моите само където не си спомня или по скоро неиска да си спомни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ходих на ралито и от мен честито на митака ако някои иска да ми прати на лично скаип адреса си да му прата снимки от там лично мои

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.