Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хлапе маневрира с тир


Recommended Posts

хаха много е добър за възраста си. Аз един път съм пробвал да маневрирам с ремарке по точно с каравана и а напред а назад, въртя на къде ли не и така забутах караваната че не можеше да се изкара от опитен шофьор. После откачихме караваната от колата и на ръка я наместихме :mrgreen: :mrgreen: не съм за тая работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за това се искат доста упражнения и съответната категория, разбре се - но хлапето наистина се справя не зле

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май едно друго лапе го пита дали сам го кара :lol: Ако от сега така я кара, не си представям с какво ще си играе като порастне :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некои хора краднат жигата на тате тоя волвото а ама нема ли по малко волво а и с ремарке д..ба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия е опасен...много добре се справя с тира..доста е добър.. ;);)

 

П.П: След някоя друга година и самолет може да кара :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....евала на хлапето, дебела тояга за баща му ли там ,който му е дал камиона.

То е ясно някой се раждат шофери, но кви са тези родители дето

поверяват камион в ръцете на хлапе и то в населено място.

Малко ли са простотиите по пътищата, малко ли са произшествията с неправоспособни и малолетни!? На какви се правим. Та детето гледа скоростния лост като превключва предавките, ами ако изскочи някой,

населено место е ,малко ли бели са ставали та да се предизвиква съдбата по този начин си е безумие и селски манталитет.

Поне да идат на полигон някъде .Че и в нета го качили и номера на камиона се вижда .Много поучително ,та сега всички хлапета да се качат да стават шофери на 9 години. То в закона си пише за предоставяне МПС на лице без право......абе на кой му пука!

Хайде, със здраве и умната !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз явно съм или сляп, или изобщо не разбирам за какво иде реч ;) За какви маневри става дума? Или местенето напред-назад имате впредвид? Иначе - наистина е гледал как се кара, но...само толкова :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Местенето напред-назад сдамо по себе си се нарича маневра. Според мен човека дал на детето да кара трябва да изяде голям бои. Как ще прави така на няква улица. Аз съм карал подобна машина мъртвата точка отзад е огромна кара се на усет. Като нищо може да блъсне някои или нещо. Както клегата отбеляза има си полигони за тая работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя малкия ме разби,бая упражнения е имало преди това като глдам как се справя назад.Само че наистина мястото не е от най подходящите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хлапага го бива но това определено не е нещо особенно.

Мой бивш съуечник,чийто баща е тираджия веднъж остави ремаркето и здраво завъртя гумите на влекача което уверявам ви не е никак лесна работа с такъв камьон. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Върти ги и то яко. Ако откачиш прицепа и си само с влекач първите метри може и на кола да се опреш. В Румъния съм виждал Волво правено за щатите как за част от секундата отлепи предните гуми от пътя ако щете вярваите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.