Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ожених се


Recommended Posts

Хайде да се похваля, ама не с кола, а с жена :lol: Много от вас са я виждали, а други от доста време я познават. След близо 10 годишна връзка и от 2 години съвместно съжителство, решихме да узаконим нещата 8) Датата на сватбата няма нищо общо с медийния шум, който се вдига от 3-4 месеца. Бяхме си я избрали преди повече от година - горе-долу това е и времето, което ни бе нужно за подготовката на събитието. В 10:00 ч. сутринта с кумовете и брата на булката бяхме в гражданското да подпишем. Там гости не съм канил. Първо, че е тясно и второ - вижда ми се глупаво. Църковната церемония беше в 16:00. Сватбата беше вечерна и отпразнувана по подобаващ начин в "Царско село", като преди да влезем в ресторанта имаше една кратка церемония на поляната, водена от служител на гражданското, на която взех булката от баща й не защото по филмите е така, а защото аз наистина исках от него да я взема. В крайна сметка тя е негова, а не на кума :lol: После имаше близо час коктейлче (пак навън), след което празненството в голямата зала на комплекса започна със захранване от свекървата :lol: От началото до края на сватбата на дансинга нямаше място и муха да кацне :P Купона беше невероятен. Имаше монтирани два екрана с мултимедии, на които прожектирахме slideshow със снимки на двама ни от бебета до момента на срещата - на единия екран течаха нейните, на другия - моите. След което дойде ред на общите ни снимки, които се прожектираха на двата екрана едновременно. Събудихме доста весели страсти , тъй като сред тях имаше много такива, на които почти всеки от близо 200 гости можеше да се види :lol: Към 2 сутринта се преместихме в клуб "Буковски", който бяхме затворили за "външни" посетители. С булката прекарахме първата брачна нощ (по-скоро ден, в предвид в колко си легнахме) в апартамент в Царско село.

 

Това е накратко преразказано събитието, което няма как да опиша подробно с думи. Само ще кажа - беше прекрасно.

 

Искам специално да благодаря:

- на Влади (Владо ) за прекрасния подарък, който получих от него на срещата в "Родопска къща" в четвъртък преди сватбата. Бях му обещал да не го отварям до края на тържеството и си спазих обещанието :lol:

- на mimi.b за пожеланията, направени на въпросната среща :)

- на ZloQQ за sms пожеланията, изпратени чак от щатите (малии, колко са пътували), които прочетох като се събудих след "тежката" вечер.

 

Във в. "Труд" от неделя, 8.07.2007 г., има снимка, направена след церемонията в църквата 8)

Като взема снимките ще сложа тук няколко :)

 

P.S.: PETYO, изтрих ти темата, защото смятам за редно за тази крачка от своя живот да се похваля и споделя лично. Знам, че не си го направил с лош умисъл, не се сърди. Съответно и мненията в нея ги няма, защото няма как да ги прехвърлям поединично тук, а и забелязах, че явно е имало кофти или неточно заглавие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е една мн яка и хубава новина! Юли честито на теб и на жена ти!!! smile154 smile154 smile154 Желая ви от сърце всичко най-хубаво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Юли! Желая ви здраве, семейно щастие и много обич! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво Юли, честито - както вече казах: Добре дошъл в клуба! И както е казал навремето Тато: Женете се, плодете се - на мен народ ми требе! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Да сте живи и здрави и да ви се случват само хубави неща! smile179

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти го казах вече лично, но ще го напиша и тук: живи и здрави и МНОГО ЩАСТЛИВИ заедно!!!

...и сега е ред на бебетата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

желая ви дълъг и щастлив семеен живот, много радост и усмивки в бъдеще, нека страстта между вас никогоа да не угасва и животът ви да е послан само с хубави мигове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile154 smile179 Честито и от мен Юли!

smile161 P.S.-и да слушаш булката! smile154 smile179

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сте живи и здрави и да се обичате така както сега и след 100 години. Дълъг съвместен живот и таз година булка, догодина ... сещаш се smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, как съм ви опущил в четвъртъка... :evil: Много ни е яд с жена ми. Нищо. Ще се видим по-натам да почерпите вече като семейство. Горчиво и всичко най-хубаво в семейния живот. smile179

 

П.С. 1 Айде - и по-скоро да оборудвате Вектрона с допълнителна седалка "изофикс" изотзадзе :lol:

 

П.С. 2 Ама то затова Мими ми писа на q-то - "...ти четеш ли какво ти пиша..." Ама аз - заплес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вас семейство мило, желая светли дни,

желая ви букет от рози и сбъдване на всичките мечти!

Животът ви да бъде пълен с радост, да бъде свидна вашата мечта,

желая ви прекрасна младост от името на ЛЮБОВТА!

 

Животът нека не ви плаши,

мечтите да са ви другар,

а щастието с вас да крачи,

като ваш приятел стар!!!

 

Днес, на този слънчев ден,

ви приветствам умилен,

и ви желая гръмогласно,

в живота всичко най-прекрасно!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията.

Боби, мисля серизоно по въпроса за изофикс-а :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията.

Боби, мисля серизоно по въпроса за изофикс-а :lol:

 

smile174 Не става само с мисленее-е-е-еее :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.