Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Крушки за фаровете


Recommended Posts

Здравейте,

днес си купих крушки за фаровете на Фаворита.

Крушките са "Philips NightGuide 3-in-1" цената им е 51лв комплекта.

 

Та да питам някой има ли впечатления от тях че не съм ги пробвал още ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

51 лева smile020

 

Съвсем нормална и приемлива цена според мен :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е вчера си взех едни обикновенни за 13 лв комплекта , но не съм обърнал внимание че са 24волтови...

 

Принципно много се дразня на слаби фарове и за това реших да пробвам тия крушки

 

Водят ги с 3 точково светене...

 

Сайта на Филипс-Описание на продукта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша крушка, но има и по-добри варианти, що не попита :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате Philips - X-treme Power и Vision Plus ;)

 

Пак казвам, че и NightGuide 3-color safety with double lifetime е добър вариант ;) Цената също е добра

 

 

xtremepower_banner1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Smirnoff, крушките на Фаворита не бяха най-лоши. Не бяха от 50 кинта, но като ходих до турция карах доста нощно и нямах оплаквания. Ама щом ти е мерак...няма лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично преди да сложа Ксенона карах с OSRAM COOL BLUE - не са скъпи и светят много доволно (карал съм и с PHILIPS DIAMOND VISION 6300К , които в България още не съм срещал по магазините - и те светеха хубаво ама не виждаха дупките - за сметка на това знаците и маркировката ми вадеха очите)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Smirnoff, крушките на Фаворита не бяха най-лоши. Не бяха от 50 кинта, но като ходих до турция карах доста нощно и нямах оплаквания. Ама щом ти е мерак...няма лошо.

 

предните крушки бяха добри, но преди няколко дни ми спряха късите на ляв фар ... и купих други крушки. Оказа се че куплунга с тоците за фара нещо не даваше добър контакт, но това го разбрах чак като си сложих новите крушки и фара не светна ;)

Старите съм си ги запазил - светят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.