Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

5 ст. отстъпка от Лукоил .


The Best Forman

Recommended Posts

Има ли печеливши от таз инициатива , които да карат само на бензин или дизел ?

Интересно ми стана сутринта след като заредихме газ с един таксаджия и двамата ударихме джакпота , а за миналия зимен сезон съм похарчил едва 60 - 80 литра бензин и като всеки българин се усъмних , че има някаква врътка в цялата таз схема ... отделно съм такъв късметлия , че ако има томбола с геврек аз ще спечеля дупката :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел на баща ми спечели такава карта :D И понеже той не кара на бензин (само чат пат сипва) ми я даде на мен да я ползвам :) (понеже Фелката я карам още на бензин :cry: )

 

ps Каза ми, че е валидна 12 месеца :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тва е да си има късмет човек. Аз се скъсах от зареждане и нищо не печеля... :x

 

Бях пуснал сета тото и от 4 фиша не бях уцелил и 2-ка. :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е нагласено и се знае коя листовка печели , както между другото всичко в БГ , защото отстъпката важи само за бензин и дизел ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е нагласено и се знае коя листовка печели , както между другото всичко в БГ , защото отстъпката важи само за бензин и дизел ;)

Защото те знаят, че си скаран с бензина като мене и няма да зареждаш са ти я дали. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След ралито налях и аз от лукойл и ми дадоха една едно листче, на което изтърках "маркировката" и спечелих 12месеца с отстъпка 5 стинки :mrgreen:

Отделно от Шел зареждам с 10стинки отсътпка за 8точки от картата!

Абе това си е игра на дребно, аз по принцип не се зарибявам ама... айде от мен да мине :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли печеливши от таз инициатива , които да карат само на бензин или дизел ?

Интересно ми стана сутринта след като заредихме газ с един таксаджия и двамата ударихме джакпота , а за миналия зимен сезон съм похарчил едва 60 - 80 литра бензин и като всеки българин се усъмних , че има някаква врътка в цялата таз схема ... отделно съм такъв късметлия , че ако има томбола с геврек аз ще спечеля дупката :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

еми Гена вземи ми я продай тогава - аз имам и коли без АГУ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://images18.snimka.bg/003279701-big.jpg

та това са те тия карти (ако някои иска и може да се раздели 20кинта да муя пращам,аз съм със слувебна такава и тая седи и събира прах)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 20 кинта трябва да заредиш над 400л. гориво за да я избиеш и тогава вече да почнеш да имаш сметка от нея. Някой колега с ТИР може да е на сметка. А защо пише, че е за 9 месеца? Нали уж за 1г. беше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега само да не отнеса някое наказание за поста си но просто така или иначе за това се говореше и го споменах между другото.

 

 

Зависи какво ти се падне казано е 5ст на литър обече да си чул в реклама или някаде другаде някои да уточнява периода?Каквото уцелиш баце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак , подарена е вече ... въпроса е принципен дали някой , който ежеседмично бензин или дизел е попадал на печеливш талон или тез карти се РАЗДАВАТ на такива шушляци като мене дет я ги вътрят с 10 лв. на година я не ... не случайно са наблегнали на горивата с отстъпка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да ми дадат карта с отстъпка на газта :lol: Малии не че много карам ама около 100-тина литра месечно си праскам най-малко. Това са ми 5-7 литра газ безплатни на месеца!!! Ехеее кой ти ги дава :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

Според мен е нагласено и се знае коя листовка печели , както между другото всичко в БГ , защото отстъпката важи само за бензин и дизел ;)

 

Сигурно има нещо такова, защото аз зареждам само там, а до сега никога не са ми давали листовка :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да ми дадат карта с отстъпка на газта :lol: Малии не че много карам ама около 100-тина литра месечно си праскам най-малко. Това са ми 5-7 литра газ безплатни на месеца!!! Ехеее кой ти ги дава :D

аз имам такава карта,пак е на лукойл,преди време ми я продадоха за 20 лв и отстъпката за газ е 4 % на 1 лев.само че се води че си член на НСБТ. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да ми дадат карта с отстъпка на газта :lol:

 

Газтрейд. Вече две години, ако не и повече (в дира бяхме още когато писах за тях). 4 ст. на литър, независимо дали е газ, бензин, нафта. съответно най-голяма файда има от най-евтиното - 4ст от един лев са 4%, докато от 2лв. са 2%.

 

може да са загубили ~50лв. на година от това че ми продават с 4ст. отстъпка, но всъщност са спечелили редовен клиент който сметнете вие колко пари им е оставил за същата тая година.

 

А Лукойл като искат да се правят на дребни тарикати, тяхна си работа. щото видиш ли ше останат гладни ако направят отстъпката и за газ да важи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак , подарена е вече ... въпроса е принципен дали някой , който ежеседмично бензин или дизел е попадал на печеливш талон или тез карти се РАЗДАВАТ на такива шушляци като мене дет я ги вътрят с 10 лв. на година я не ... не случайно са наблегнали на горивата с отстъпка ;)

 

Аз зареждам цхестичко и ... спечелих. Преди бях с една карта с отстъпка 3ст (служебна) а сега с тая са 5ст. Само от едно зареждане спестих 2.6лв. А за три месеца сум минал 4000км. Дали пък не сум на далавера :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Лукойл като искат да се правят на дребни тарикати, тяхна си работа. щото видиш ли ше останат гладни ако направят отстъпката и за газ да важи.

 

Моята служебна карта важи и за остъпка на газ, но само една стотинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Тия карти дето се печелят поимени ли са?

Защото брат ми работи в Лукойл и има такава служебна ма имал и още една дето отстъпката за газ била по добра и ми даде другата си - обаче пише неговото име.

И незнам да няма проблеми по бензиностанциите?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дето се печелят на бензиностанцийте не са поименни. Поименни са тези които са раздадени фирмено.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно тези карти на Лукоил имало някаква отстъпка и на газ-та.

Онзи ден заредих и си плащам вътре и момичето видя, че имам карта и вика, дай картата да я прекараме, аз я питам не е ли отстъпката само за бензин и дизел, тя каза, че имало и за газта само, че е по-малка отстъпката 2ст. май, но и тя незнаеше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато отстъпката на бензина беше 3ст/литър за газта беше 1ст/литър. Сега отстъпката за бензин е 5ст/литър предполагам че за газта е поне 2ст/литър. Говорим за LUK Oil.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам - брат ми работи в Лукойл в Бургас и има две карти на негово име (незнам по каква линия им ги дават).

Той е на газ и каза , че на едната за газта отстъпката е 2 стотинки, а на другата 3.

А за бензин и дизел - 5 ст.

И затова си отсавил тази с 3ст. за газ, а ми даде другата - вика не ми върчи работа за газ тя.

Незнам причините - и той не можа да ми каже специялно за газта защо има разлика - може би разлика във времето на издаване на тия карти е най-вероятната причина.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене ми дадаха такава(сребриста без име) и казаха че е с 5ст. отстъпка бензина и 2ст. газта (дизел не съм питал). Самата карта не е поименна но като ми я даваха ми попълниха името и се подписах и невиждам проблем да я дам на цялата рода да зарежда с нея и ще ме черпят по една дъвка на зареждане...:))) Зарибяват народа кофтито е че колата нещо по харесва газта на ОМВ, то и аз харесвам луканка ама не може секи ден на мръвка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - След около 250 литра нафта (и само една печалба - лятна шапка с козирка.. да не ВИ казвам колко некачествено е ушита) си спечелих карта за зареждане с отстъпка от 5 стотинки за срок от 12 месеца. Попълних някакво летящо листче и ми я дадоха.. Иначе талоните с който може да спечелиш не знам защо не ги дават а трябва всеки да си ги иска. Такова талонче се дава по едно на всеки 20 литра заредено гориво.. Някой клубове.. на други автомобилни марки.. са си направили списък с желаещите такива карти свой членове и председателите на клубовете са ходили до "Лук Ойл" и сега ще им раздадът такива карти, катоп условието беше нещо от сорта да се зарежда общо над 2000 литра гориво за един месец (а това е лесно.. все едно 100 човека по 20 литра да сипят) като на техните карти ще има логото на клуба и някакви такива закачки..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.