Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кражба по съседски


Recommended Posts

не е много свързано с шкода,даже хич ама искам да споделя...значи бях оставил един мебелчета пред вратата си и на етажа(знам че ще ме упрекнете че не е трябвало) та някой красив съсед си поприбра част от тях и то в момента в който изведох кучето и да не го лае...те седяха в друг блок месеци бяз да ги пипнат тук за една вечер седене ги поткараха...при цялото ми желание и правене на капани още не го знам кой е...то ако знаех сега щях да го лежа ама все тая...важното е че е взел неща от които има части и при мен и няма да му вършат работа малкко е вероятно да ги върне ма ще видим утре ще огледам всеки апартамент където може...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо,и на мене така ми свиха едни кревати.а пък в люлин в апартамента едни наркомани ми свиха стария радиатор пред вратата само за 2 мин.(а щях да го давам на едни приятел да си прави слънчеви батерии).мамата си е е...о :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то верно, че опира до финанси, ма една камера тип полукълбо над вратата, все едно неква лампа сте сложили и вързана към компютъра поне ще ви даде идея кой плаче за основно трошене. Видях ги оня ден в Метро на Цариградско и сега се сетих, че може да е решение за райони дето се краде в блоковете. Към 50 лв е джаджата, ако не греша, като ида пак натам, ще загледам и ще дам повече инфо.

 

Поздрави и да не се случват такива неща че и другите ядове не са малко, само това ни липсва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия квартал мисля, че води първенството в София. Върха беше, когато си бях забравил мокрия чадър пред вратата, буквално след 1-2 мин. се сетих, че е отвън, ама вече беше късно. :) А преди тази случка, бях наивен да си мисля, че като оставя колелото без седалка и педали в мазето и няма да го откраднат, да ама не. :) Добре, че албанците ни изпревариха да гепят часовника на Буш, щото иначе ние щяхме да оберем славата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при нас някой ни открадна изтривалката която седи пред вратата а ти за мебели се учудваш :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз не се учудвам ама за 5 минути и даже ме е дебнал да излеза с кучето...а за камерата се замислих и ще го направя щото ми грее яко вече за тапите копелета...ама досега не съм предполагал че за една шкафче ще се дебнем тук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие в центъра на циганската махала ли живеете??? как може такива съседи да имате?!!?! аз си оставям вратата отключена и отивам до магазина ,колата ми е оставала отключена по цели нощи на паркинга пред блока, а вие не може изтривалката да си оставите пред вратата... леле майко до къде я докарахме :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Абе вие в центъра на циганската махала ли живеете??? как може такива съседи да имате?!!?! аз си оставям вратата отключена и отивам до магазина ,колата ми е оставала отключена по цели нощи на паркинга пред блока, а вие не може изтривалката да си оставите пред вратата... леле майко до къде я докарахме :|

 

 

извинявай,но ти от кой квартал си? :) при мен,в Бели брези-София, оставяш си чувал с ябълки пред вратата,докато вземеш другите неща за колата и излизаш след 1-2минути и хоп - НЯМА ЯБЪЛКИИИИИИИИИИИ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ябълки мале а на пържоли пробвал ли си ги... кълват предполагам. Аз един път си забравих един комплект отверки 4исто нови за 28 лева излизам след 20 минути - еми вече го нема на стълбите(некои прибран съсед). Ужас е да си оставиш нещо пред собствения дом и то да изчезне ама не одобрявам и да направиш входа на катун пълен със стари мебели душеци и боклуци дето ти е жал да изхвърлиш затова даи си4ки саседи да им се радваме. Един път в някакви общински жилища гледах един ужас ми немат врати продали си ги паркета запалили в средата на стаята един куп душеци, боклуци и как слизаш от асансьора това те посреща наляво дадясно и напред нема врати и некви купове дрехи и боклуци и некви изроди се въргалят из тех- мила родна картинка....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път в някакви общински жилища гледах един ужас ми немат врати продали си ги паркета запалили в средата на стаята един куп душеци, боклуци и как слизаш от асансьора това те посреща наляво дадясно и напред нема врати и некви купове дрехи и боклуци и некви изроди се въргалят из тех- мила родна картинка....

 

то тия жилиша са по програмите за интегриране на мангалите в България и това е тяхно дело. След като ги изселиха от колибите им и ги настаниха в хубави жилища за има няма 6 месеца не беше останал дървен матерял в сградите всичко са изгорили :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то верно, че опира до финанси, ма една камера тип полукълбо над вратата, все едно неква лампа сте сложили и вързана към компютъра поне ще ви даде идея кой плаче за основно трошене. Видях ги оня ден в Метро на Цариградско и сега се сетих, че може да е решение за райони дето се краде в блоковете. Към 50 лв е джаджата, ако не греша, като ида пак натам, ще загледам и ще дам повече инфо.

 

Поздрави и да не се случват такива неща че и другите ядове не са малко, само това ни липсва.

 

Какво ще кажеш за камера, която се вгражда в шпионката на вратата(и дизайнът и е направен досущ като на шпионка отвън и отвътре - просто имаш в допълнение кабел)? Аз в къщи съм така. Малко по-евтина е от 50 лв. и не рискуваш някой да "си тръгне с нея". А отвън по нищо не се познава, че това е камера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то верно, че опира до финанси, ма една камера тип полукълбо над вратата, все едно неква лампа сте сложили и вързана към компютъра поне ще ви даде идея кой плаче за основно трошене. Видях ги оня ден в Метро на Цариградско и сега се сетих, че може да е решение за райони дето се краде в блоковете. Към 50 лв е джаджата, ако не греша, като ида пак натам, ще загледам и ще дам повече инфо.

 

Поздрави и да не се случват такива неща че и другите ядове не са малко, само това ни липсва.

 

Какво ще кажеш за камера, която се вгражда в шпионката на вратата(и дизайнът и е направен досущ като на шпионка отвън и отвътре - просто имаш в допълнение кабел)? Аз в къщи съм така. Малко по-евтина е от 50 лв. и не рискуваш някой да "си тръгне с нея". А отвън по нищо не се познава, че това е камера.

 

Евала, Боби smile159 , личи си професионалиста. Напълно подкрепям идеята !!!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.