Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Коя бихте продали


Recommended Posts

Metalboja и Todor Velikov, Вие карали ли сте Деу и Пежо ,за да ги сравнявате???

Колко Пежа 405 има таксита и колко Рейсъра имаше??? Таксиждия няма да се набута със скапана кола, да знаете. Вярно е, че Рейсъра не е най-луксозната кола, но е в пъти по здрава от пежото.Казвам го от личен опит като човек каращ и двете коли.

Най-мразя хора да говорят глупости...

:lol: тебе май са те е....ли лудите,а? smile156

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly,

 

Извинявай много, но ти сериозно ли говориш или ни ебаваш тука :?

 

Как може възрастен човек, имащ няколко коли да пита такъв въпрос ? Снимки да видим ? Техническо състояние да опишеш ? Една стока можеш да й вземеш толкова пари, колкото искаш, стига да знаеш как да я представиш. При това не е задължително да лъжеш човека отсреща какво продаваш, дори напротив. Сега няма да те уча, но как да прецени външен човек коя кола да си оставиш, като за тях почти нищо не се разбра. Кола на 15++ години не можеш да я знаеш каква е... Темата е пълна със спам "пежоото са гадни коли, деутата са яки, таксиджийте са дупета" Къде отиваме :(

 

 

Не че се заяждам, но нямам биоенергийни способности* за да дам какъвто и да е отговор различен от спам.

 

 

 

 

 

 

*не предсказвам бъдещето / нито имам нещо общо с дарбите на Ванга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly,

 

Извинявай много, но ти сериозно ли говориш или ни ебаваш тука :?

 

Айде тоя език да си го държиш на приятелчата от квартала, а? Аман от поплювковци, дето търсят с кой да се заядат :evil: .

 

Модераторите, извинявайте за спама :oops: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly,

 

Извинявай много, но ти сериозно ли говориш или ни ебаваш тука

 

Как може възрастен човек, имащ няколко коли да пита такъв въпрос ? Снимки да видим ? Техническо състояние да опишеш ? Една стока можеш да й вземеш толкова пари, колкото искаш, стига да знаеш как да я представиш. При това не е задължително да лъжеш човека отсреща какво продаваш, дори напротив. Сега няма да те уча, но как да прецени външен човек коя кола да си оставиш, като за тях почти нищо не се разбра. Кола на 15++ години не можеш да я знаеш каква е... Темата е пълна със спам "пежоото са гадни коли, деутата са яки, таксиджийте са дупета" Къде отиваме

 

 

Не че се заяждам, но нямам биоенергийни способности* за да дам какъвто и да е отговор различен от спам.

 

 

 

 

 

 

*не предсказвам бъдещето / нито имам нещо общо с дарбите на Ванга.

- Подкрепям напълно. Такива теми са само за чесане на езиците в свободното време и е безмислено човек да се опита да даде разумен отговор.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно прави сте колеги! Трябва да се видят за да се даде конкретно мнение.

stenly дай снимки поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly , бъди по - тактичен ... казва се "С лице към възглавницата" :mrgreen:

По отношение на темата , която вече така се разводни , че незнам ти какви изводи си направи и до какви заключения стигна , но аз бих те посъветвал да си помислиш кой от двата автомобила ти е по - насърце ... не изхождай от презумцията екстри , цени на поддръжка и т.н. ... автомобила преди всичко трябва да те кефи и да ти доставя удоволствие докато го караш , всичко останало са локуми ;)

 

П.П. И аз сега се триума дали да сменя баба с някоя по - малда Фелиция , ам като гледам везните доста се накланят добрия стар червен дрънгел smile167

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman,

нещата са ясни даже повече от ясни 8) мисля аз :roll:

Понеже и аз много си обичам добрия стар червен дрънгел( и моя е червен) и много ми допада ама въобще от всякъде :D Не го продадох а все още си го ползвам и си купих млада Фелициика на все още няма 7 годинки :) И сега се радвам, че не продадох 120-ката, защото си я карам, ползвам си я за джип :lol: ходя си на Риболов с нея катеря се по какви ли не места, където едва ли ще се прежаля да прекарам Фелката от там... Секи си има глава на раменете все пак :roll:

 

СТЕНЛИ, сори за офф-а, но тъй като темата се разводни доста( както си е традицията на форума :oops: ) и аз си позволих малко и УСПЕХ с решението, после може да ни уведомиш ако желаеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще пусна тема с продажбата :D

 

Мерси на всички, които помогнаха (мисля, че това беше само в първата страница на темата :roll: )

 

gogata, mimi.b, adrian m, m q, The best Forman, melabojia, Night Spirit, pepi, ikonoma, Data_StReaM, Krankenstein

 

Тенк ю за съвета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

След леко почистване заключвам темата.

Stenly, ако решиш да пишеш за резултата от продажбата пусни едно ЛС да отключа тамата или просто пусни друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.