Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С колко евро глобяват и с колко км/ч се движат в Европа


Recommended Posts

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... 1&photo=25

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=142367&photo=26

 

Вижте с колко км/ч карат в Европа и направете съпоставка ,че има страни където се кара и по бавно от нас,а и как ги глобяват като нарушават правилника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shotik

 

В Европа има ограничения с по-ниски скорости, обаче имат повече магистрали и в крайна сметка се придвижват по-бързо отколкото ние в България. Магистрала Тракия е много необходима, но чак сега в последните години започна да се достроява малко по малко. А Хемус струва ми се никога няма да стане...уви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преснимах книжка която днес върви заедно с вестник "24 часа" и не съм коментирал нищо, само предложих да се направи съпоставка,както за скоростите така и за глобите.

 

Ако имате нещо против от написаното на снимката, че не е вярно се обадете на вестникарите.

 

Единственото което мога да пиша е че и по Европа разрешените скорости не са много по-високи от нашите,а като гледам цифрите на глобите ми се струват бая солени и за високия стандарт който е там.

_________________

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Кипър и 80км им е много.Ако вдигнеш 90 острова е свършил и падаш в морето.

 

 

хахаха щях да припадна от смях

 

ПП направи ми впечатление какви са глобите във Финландия и Швеция... измерват се в надници :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре, обаче в България все се кара на минимална заплата.

 

и това ще се оправи... още хората не са започнали да си патят от това че ги осигуряват на минимална заплата ;) като след време видят пенсия от рода на 50лв на месец и тогава ще им стане лошо!

 

Аз предпочитам да ми удържат по 500лв от заплатата за данъци, но да съм си изряден пред закона , както и фирмата да е изрядна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.