Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Паркиране в центъра на София


Recommended Posts

Днес по новините чух поредната тъпня от страна на управляващите - от догодина, за да паркираш в центъра ще си цакаш 350 кинта годишно. ТОва обаче нито ти гарантира място, нито нещо друго. Дори напротив - ако паркираш на синя зона освен тези пари си плащаш и за синята зона. Ебаси малоумниците!!!!

 

Като плащаш за нещо трябва да получаваш нещо в замяна!!! Гадове мръсни! Като го чух направо се побърках!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

затова пък картата за пътуване в цялата градска мрежа е само 37 кинта ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ходенето пеша е полезно и приятно. :mrgreen:

СТИГА С ТОВА ПАРКИРАНЕ В ЦЕНТЪРА, КОЛЕГИ!

Центърът не е и не трябва да става на праркинг!!! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

навсякъде по света в центъра е лудница и паркиранията са проблем. само че там хората измислят разни други решения, правят огромни паркинги, имат развита мрежа от метростанции навсякъде и т.н. и .т.н а това което се прави в бг е да се разширява синята зона което с нищо не помага.... скоро и плажа на Панчарево сигурно ще е синя зона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ато плащаш за нещо трябва да получаваш нещо в замяна

 

 

ми ти получаваш, правото си да си караш колата в центъра и да си вършиш работата с кола. До сега е било без пари това е !!! Не ми допада идеята, но е правилно да е така и няма друг начин. В Лондон със сигурност е така за други градове не мога да кажа. След още някоя друга година като дойде и другата половина от населението в градО ни ще се заплаща ако колата ти е след табелката на София. Като идваш от някаде си оставяш си колата в Ихтиман(което ще стане квартал на столицата ни) и от там по схемата на Митко за 37 лв си ходиш по центъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С непрекъснатия наплив на автомобили вече и сините зони се задръстиха. За мутрите и други "бизнесмени" инвалидното талонче вършеше работа, ама сега все повече наглеци ... Затова част от синята зона трябва да се разчисти за ВИП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стига го споменавахте тоя Лондон. Имам удоволствието да ходя сравнително често там и мога да ви кажа че място за дравнение няма! Там транспорта е толкова развит, че свят ти се завива. Тука имаме само пикливото метро, което до никъде не стига. Те хубаво го разширяват, ама аз едва ли ще съм жив, когато обхване целия град. Плюс това в Лондон се заплаща само за най-централната част. На 100 метра от Темза можеш да си паркираш като пич. И там има разбира се ограничения, но тук при нас е безумие.

 

Веднъж плащаш за правото да паркираш в центъра и втори път плащаш за синя зона!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tsanko с такива темпове се разширява метрото че нямам думи. наистина улеснява много хора от люлин и близките 2 години и някои от младост но софия не се състои от два квартала. още бая лъчове трябва да има към центъра за да се улесни движението, да не говорим за 2 ро ниво което може би правнуците ни ще доживеят да видят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tsanko с такива темпове се разширява метрото че нямам думи.

 

работя на 20 метра от мясотто където ще мнава метрото в младости и дати каажа си работят много хората, по цял ден минават тежки машини превозвайки пръст и строителни матеряли. Метрото по план до интерпред ще работи от ноември тая година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те си работят, аз живея до националния стадион и редовно ходя към младост и към студентски град, знам че се върши нещо но за повече от 15 години ще има 15 спирки. Демек след 50 години може би метрото ще обхваща всички важни точки в СФ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - метрото не може да минава отвсякъде, а и попринцип досега трябваше да обикаля цяла София на 2 етажа! Ама...

Иначе за хората работещи в центъра не е това решението - трябват огромни гаражи на няколко етажа! Уча ТС и мога да ви кажа, че има начини, ама желание и заинтересованост - НЕ!

Едит: В Москва метрото е много голямо, а е построено за незнам си колко години, в смисъл, че тука трябваше да обикаля половин България вече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да паркираш в центара не си е работа...дори самото предвижване изисква голяма сила на духа и много здрави нерви. Да идваш с кола на работа в центъра е едно изключително смело и авантюристично начинание. За Бога, че то дори, ако живееш там е страшно с паркирането. Ето аз съм светъл пример за това. Бях си паркирала пред нас и ми сложиха скоби...пък иди си обяснявай после. Относно градския транспорт в България изобщо не може да се разчита на него, както е в другите нормални държави. За съжаление не мисля, че и след 50 години нещата ще се оправят.... това е горчивата истина според мен. А те като ще искат пари поне да направят нещо, което наистина да си струва и да се улесни паркиранито и движението в центара ... то само да се взима не става... всеки знае така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.