Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

AUX вход за Skoda Stream на Octavia-2


Recommended Posts

Здравейте, имам радио Skoda Stream без MP3 и искам да изведа вход за външен източник, например MP3 плеър. В описанието на радиото пише че има такъв - в сервиза ми казаха че не могат нищо да направят по въпроса.

Някой има ли опит, информация или нещо друго по въпроса.

Ползването на FM излъчвател не е решение - качеството е ниско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам радио Skoda Stream без MP3 и искам да изведа вход за външен източник, например MP3 плеър. В описанието на радиото пише че има такъв - в сервиза ми казаха че не могат нищо да направят по въпроса.

Някой има ли опит, информация или нещо друго по въпроса.

Ползването на FM излъчвател не е решение - качеството е ниско.

 

Най-доброто решение - е да смениш плеъра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такъв в подлакътника е!Skoda Stream без MP3 :?:

a това вход ли е или е изход?пише AUX

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такъв в подлакътника е!Skoda Stream без MP3 :?:

 

Skoda Stream монтирана на Octavia-2 от май 2006 за съжаление няма MP3 нито изведен външен вход, въпреки че го има вероятно на съединителя. Да се изпълни физически извеждането от съединителя до купето може и да не е толкова голям проблем, но ме притеснява дали радиото ще започне да го обслужва (дали фърмуера ще го разпознае) т.к. в момента на менюто няма такава възможност. Ако не го разпознава вариантите са или адаптер за iPod, който струва колкото половин радио, или ново радио. Във втория случай се губи възможността да се ползва дисплея на радиото (например за външната температура), което не ми харесва, а освен това радиото не е лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ти си с по-тарите Stream-ове. Наистина радиото е много добро, но жалко, че нямаш MP3 и AUX (аз имам). Ако устройството за iPod, е половин радио (а и ако нямаш iPod...) май не лошо да помислиш за ново радио. Само не знам какви са ти възможностите. Или трябва да вземеш новия вариант на Stream, който е почти като твоя + MP3 и AUX или Audience - с повече колони и чейнджър в багажника. Но Audience е доста пари, не знам дали има смисъл. Другото лошо е, че твоето радио едва ли можеш да го продадеш. То няма къде да се монтира, освен на някоя друга Октавия с прецакано радио (не знам да има такава) или някоя Classic, без екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такъв в подлакътника е!Skoda Stream без MP3 :?:

a това вход ли е или е изход?пише AUX

 

ако е изход какво ще вържеш към него?? хладилна чанта ли ?? :mrgreen:

 

от там се взима сигнал който се усилва в касетофона ти и си свири през колоните.

 

като цяло това с АЙпода не ми допада, защото става само за айпод а не е стандартен 3,5мм жак. Намери си нещо подобно но да е универсално или сменяй касетофона. Според мен с изтегляне на 2 кабела от някаде си вътре от касетофона няма да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.