Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подлакатник за Октавиа 1?


Chocho

Recommended Posts

Колеги понеже живот и здраве ми се очертава да попътувам с мойта кола из бг та се замислих да си взема някакъв подлакатник между

предните седалки:)Та въпроса ми е дали се продават такива оригинални за Шкода или трябва да търся някъде по магазините универсален?Иска ми се да е по хубавичък и удобен..и да има място за чашка:)Ако някои си е купувал или знае..да казва.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм подлакатници които се захващат с планки на долната конзола!Даже и цвета не беше лош сребристо и сиво както е интериора на колата:)Но го изпуснах беше единична бройка!Но ако има варянт да се измисли нещо практично няма да е лошо..особено за дълъг път 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има заводски подлакътник, ама нов ще струва майка си и баща си... Търси си по моргите от Голф 4, абсолютно еднакъв е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов струваше 400лв. преди две години...Монтажът не е нищо особено ;) Както каза Redline__ подлакътникът е същия като този на Голф 3 и 4 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.