Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сините буркани


Recommended Posts

Относно темата "Полицеиски коли под прикритие в Пловдив" се сетих за друга интересна тема. От сигурно 2 години насам броят на колите със сини буркани сложени на таблото на обикновени автомобили е нарастнал с пъти. Прави ми впечатление че все някой ще се направи на тарикат, я да се предреди, я да мине по забранена улица или да мине на червено..... и като се огледам - вътре син буркан. Не съм видял и нито един такъв който да е спрян за нарушение... какво мислите???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тарикати!

Аз преди време се прибирах от София,към Добрич-нощес с камиона-и ме настига синя лампа,минава ме-отсреща обаче и присвяткат коли-пича спря,свали си лампата от тавана,мина през куките,пак спря,пак я сложи и пак ГАЗ и пак ме изпревари-ТАРИКАТИ!(Че с 20 мин по бързо ще стигне)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди три четири години по морето беше много модерно да си с буркан и на ценатара на Слънчев бряг двама се бяха ударили и двамата с буркани, и всеки си викал "Другия ще спре"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години нали даваха интервю как бяга хванали Христо Стоичков с буркан...там в Land Rover-a дето го имаше...никакво обяснение не даваше..те го гонат той мълчи..ходи го питай закво му е тоя буркан...какво като е футболист..това не го прави по специален от другите..

 

П.П:Аз не съм забелязвал много коли с буркани да си призная...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм видял и нито един такъв който да е спрян за нарушение... какво мислите???

 

Ако се напрви статистика, колко полицаи са били глобявани за пътни нарушения, ще се окаже, че те са най-примерните шофьори в държавата; също така може да се окаже, че някои от тях карат дори и без гражданска отговорност.

Това е положението с криворазбраната солидарщина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм твърдял , че най - големите нарушители на правилника са ченгетата.Ако въобще го спрат , вади картата и му казват: извинявай колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих си сложил буркан само за да ошашкам някого, който ме засича, взима ми предимството и т.н... а после е достатъчно нагъл и да ми се ежи насреща - заслужава си да го видя как ще подвие опашчица като метна буркана на покрива и го погна :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.