Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос


ivo led

Recommended Posts

Здравеите колеги искам да ви запитам дали можете дами дадете малко инфо за Шкода Румстър Практик?

Знам че сега след така зададеният въпрос ще има хора които да кажат "търси в гугъл" .

1-търсих и няма много инфо

2-по друго си е като ти се каже от опит а не някви сухи данни.

 

Живо ме интересува също как седи въпроса с гаранциите на новите шкоди колко години и какво можеш и какво не да пипаш по колата такаче да нямаш главоболия после, някоя др снимка ако имате стига дане са те я от портала

Благодаря предварително. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо - добре дошъл във форума ;) !

Аз съм от хората, които ще ти кажат "Отиди и разпитай в ЕТ". Иначе гаранцията на всички Шкоди е 2 години пълна гаранция, 3 години на лаково-бояджийното покритие и 10 години с/у пробивна корозия (за Октавия II - 12 години). Общо взето почти нищо не можеш да пипаш по колата, без да ти падне гаранцията - всякакви интервенции следва да ги правиш или в ЕТ, или в оторизиран от тях сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivo led - ето ти линк към немският сайт на Шкода, частта с Румстер Практик. Както виждаш ще е товарна баничарка. Конкретният линк е към галерията със снимки, но ако щракнеш на Datenblatt се отварят данните за колата - двигатели, размери, разход, други.

 

На немски е, но има добри снимки и данните са актуални. Има и цени, но предполагам, че в България ще бъдат други, по-ниски - най-малкото, защото така се получи например с Октавия Скаут

 

http://skoda-auto.de/index.php?e=1-30-1-3

 

Надявам се, че ще ти е от полза, поне за техническата част, защото такава информация май няма в българския сайт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много леко ще поправя gogata. :D В горния сайт пише, че и за Румстера гаранцията против корозия е 12 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаряви за вниманието и помоща поразгледах малко.А някои може ли да ми каже как вози това говедо, какво да очаквам от него (лагерна количка или нещо по по) :?: Иначе снимките са доста по-вече и по- хубави, но неможах да видя тая Шкода заводско със sd или касетка излиза,чистия Румстър го гледах ,че е със sd но тази май нее или поне таки ми се стори от снимките(сякаш имаше разлика в таблата на двете модификаций)? :) А да по повод гаранциите дали мога да си сложа собственото sd и ще имали проблем ,като имам в предвид да си го сложа сам а не в прослувутия ЕТ или оторизиран сервиз :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаряви за вниманието и помоща поразгледах малко.А някои може ли да ми каже как вози това говедо, какво да очаквам от него (лагерна количка или нещо по по) :?: Иначе снимките са доста по-вече и по- хубави, но неможах да видя тая Шкода заводско със sd или касетка излиза,чистия Румстър го гледах ,че е със sd но тази май нее или поне таки ми се стори от снимките(сякаш имаше разлика в таблата на двете модификаций)? :)

 

 

Разликата в таблата на обикновения Румстър и Практика, е че при Практика май няма капаци на двете жабки. Заводски излиза само с аудио подготовка (4 колони, антена и усилвател). Ако ще си поръчваш заводска музика - избери Skoda Dance. Аз съм с такова CD и съм много доволен от него. Возията е доста приятна поне за мен. Нито е прекалено стегната, нито прекалено мека. В завой е доста стабилна като за такъв клас кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата в таблата на обикновения Румстър и Практика, е че при Практика май няма капаци на двете жабки. Заводски излиза само с аудио подготовка (4 колони, антена и усилвател). Ако ще си поръчваш заводска музика - избери Skoda Dance. Аз съм с такова CD и съм много доволен от него. Возията е доста приятна поне за мен. Нито е прекалено стегната, нито прекалено мека. В завой е доста стабилна като за такъв клас кола.

 

 

Какъв усилвател(усилвател на антенатa за усилване на радио сигнала или) :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се за радвах :cry: :smt018 А по въпроса за sd-то нещо да кажеш :?:

 

А да по повод гаранциите дали мога да си сложа собственото sd и ще имали проблем ,като имам в предвид да си го сложа сам а не в прослувутия ЕТ или оторизиран сервиз Question

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всякакви интервенции следва да ги правиш или в ЕТ, или в оторизиран от тях сервиз.

 

 

 

ще имали проблем ,като имам в предвид да си го сложа сам а не в прослувутия ЕТ или оторизиран сервиз Question

 

 

трябва те да ти направят монтажа!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като няма детайл и ти добавяш-не могат да ти кажат нищо.Само,че детайла трябва да е съобразен с автомобила-не 2000вата амп и алтернатор и акумолатор на салата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 години и половина си купих моето CD от Технополис и го монтирах там. Питах ги е ЕТ те казаха че не е проблем защото колата беше с аудио подготовка и само се пъха евробуксата. Не ми направиха проблем за това че е монтирано другаде а не при тях. Но пък знаеш ли може и да съм бил изключение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха мерси smile154 smile179 smile167 smile113 (мале ни видех др.подходящи емотикони) Ми вие ми върнахте въздуха бе хора, кеф.

 

yohi и werz имат по една бира от мен smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси :)

Матова не е ли малко за този двигател?То тогава с 1.4 примерно трябва да падне още.

 

Не знам малко ли е, ама си помисли добре как ще върви с това моторче, нека те улесня - никак няма да върви. :roll: Вземи си или 1,4 бензин или 1,4 дизел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха за съжаление немога.В последствие ще пусна снимки и ще видите за какво говоря но за сега нека оставим нещатата така леко мистериозни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам малко ли е, ама си помисли добре как ще върви с това моторче, нека те улесня - никак няма да върви. Rolling Eyes Вземи си или 1,4 бензин или 1,4 дизел.

 

 

smile188 Трябва най-после и аз да си призная , че не мога да мръдна и на метър с това " малко моторче " . smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам малко ли е, ама си помисли добре как ще върви с това моторче, нека те улесня - никак няма да върви. Rolling Eyes Вземи си или 1,4 бензин или 1,4 дизел.

 

 

smile188 Трябва най-после и аз да си призная , че не мога да мръдна и на метър с това " малко моторче " . smile149

 

Какво трябва де рече това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се движи добре със съвсем приличен разход . Просто всеки си прави сметката за какво му е необходима тази кола и колко работа иска да свърши със нея .

А относно радиото , аз си купих едно от технополис и там ми го монтираха по препоръка от управителя на ЕТ Варна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.