Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

скара на поляна- район софия


corropt

Recommended Posts

във връзка с предишна тема пускам тази за да се разбере дали има желаещи и мераклии за една хубава шкода среща на открито на някоя поляна.

ще си вземем някакви меса ще си ги нарпавим, ще си вземем топки,фризби , бухалки :mrgreen: и тн да си правим веселото.

моето предложение е неделя на 15.07.07г да се съберем сутринта примерно към 10ч пред някой голям магазин. Едно бързо пазаруване под строй да не се мотаем и към 11ч да пътуваме за мястото което сме избрали. От магаина ще вземем ядене пиене(за не шофьорите може и алкохол) въглища и каквото друго ни трябва. После цял ден ще си лежим на някоя ливада и на кой когато му писне ще си ходи. Аз лично бърза работа няма да имам и мога да си лежа цял ден!!!

 

за час и ден написах моето предложение, не съм предложил тази неделя(8.07.07) защото според мен има доста неща за изясняване и да може повече хора да си организират и плануват времето.

 

за място:

 

предлагам една поляна на която съм ходил миналата година. Намира се на 1-2 км от центъра на Банкия. До там има асфалтов път като самата поляна е на 30 метра от асфалтовия път.Пътя не е 3 лентов с маркировка и означения, а еднолентов ненатоварен. Даже незнам до къде води майче беше до някакво манастирче. който се притеснява да ги мине тия 30 метра по черен път може да си остави колата на асфалта. Самата поляна е голяма може, има 2-3 огнища оградени с камъни, има гора(сянка) има къде да си оставим колите. Като цяло миналата година като ходих не съм забелязъл да има някакъв огромен наплив от хора в района така че ще може да си викаме и крещим на воля :mrgreen:

Давам линк към снимки от там, като не обръщайте внимание на хората с който съм а поогледайте района и да прецените дали ви допада.

 

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4 ... umId=98441

 

друго предложение е района около река/язовир Искър. Там се сещам за няколко места където може да отидем, обаче големия проблем е че наплива от хора е голям. неделя трябва да се отиде по рано и да си вземем някакво по готини места в близост до водата. На мен не ми харесва много да ходя там защото идеята е да сме сред природата, а не да сме заобиколени от още 50 коли.

 

за сега това се сещам. Очаквам предложение за други места на който вие сте ходили и ще е приятно да отидем заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих дал и аз предложение :D

Района на х.Селимица (подножието на Витоша) намира се над село Кладница и е на около 10-тина 15 километра от София

Има много ливади и доста широки има мнго място за колите има и големи паркинги :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА. Датата за сега ме урежда, в смисъл, че нямам нещо запланувано за тогава. До сега не съм се виждал с никой от клуба и ще се радвам да се запознаем най-после ;) Мястото на снимките изглежда маааалко пусто, но най-важното е да няма навалица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото ми харесва, живот и здраве ако всичко е наред ще доида но ще е хубаво да се съберем някъде предварително защото тези места нищо не ми говорят, а и Софияне ми е позната много. Та ще искам малко помощ, но има време, да доиде 15ти пак ще го мислим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 15 има вероятност да заминавам...ама ако е преди това идеята за поляната ми харесва..Бил съм там..на 2,3 км от банкя..има едно манастирче и поляната се пада от лявата страана!Голяма хубава и удобно за всичко..както и за федербал така и за Пържоли :)

Ако мога бих дошъл с най-голямо удоволствие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така като гледам няма да съм сам :mrgreen: да се надяваме че времето ще е яко.

 

Давайте други предложения за терен. както NightSpirit отбеляза няма много народ в района, но нали това е идеята да сме сред природата.

 

mecho_klecho>>ако ще идваш ще те изчакам някаде и ще ходим заедно това е най лесното не го мисли от сега ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правил съм пикник в района на Мечката - по пътя към Самоков е, а наблизо е и язовир Искър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Праснах я темата май не където трябва.

Предлагам на 15. 07. 2007 / 10:00 - 10:30 - на "МЕТРО" Божурище

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 0914#60914

Но пък така може да се получат и приятни изненади и повече народ да се събере.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби гледам пишеш и в 2те теми. Твоето предложение какво е ???

 

да отидем на божурище от там да се видим с госта от добрич:) след някакви гонки да се ходи на скара на поляна така ли???

защото ако сме на божура много време(както предполагам) ще стане късно да ходим да пазаруваме в някакъв магазин, после да ходим да си намрим място да седнем да палим огън, жар да стане, да ядем и тнщ

а и другото което го мисля е че Искрен ще дойдев петъка и в неделя си тръгва така че съботата май е по подходящо да има гонки. Няма да е зле и той да изкаже мнение.

 

аз вчера(неделя) се хванах да се поразходя по река искър та до язовир Искър и да ви кажа толкова много народ имаше че направо остана изненадан.Крайната ми цел беше да огледам за накакво място подходящо да ходим и да е близо до вода. Около полянки и горички беше като пакинга пред магазин МЕТРО, кола до кола, от всякаде се крещи и вика , всеки надул някаква музика от колатата си. Ако ще се ходи натам трябва да отидем от по рано.

 

Може да отидем всички(чревоугодниците и състезателите) в 10ч както предложи Боби на паркинга на метро2 което е някаде до божурище(не го знам къде е точно) и от там или всички мислим как да съчетаем ядене с гонки или може да се разделим на 2 части, едните да ходим да си почиваме и лежим, а другите да се доказват кой е по бърз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен срещата за 10 на МЕТРО люлин е ОК. От там пазаруваме и тръгваме към полянката.

Ако някой иска да ходи да се състезава да ходи после може да ни намерят направо на поляната.

А за самото място наистина е желателно да е около вода някъде. Но аз не знам подходящо. Може и да е малко по далече от Банкя в крайна сметка нали сме с коли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз питам кои ще приути наи макия а се пак немам с ко да доида става и некпои да дое до нас да ме земе и да ходим с моита шкода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо няма голям интерес. Защо така? Не ви се пие бира и не ви се ядат пържолки на полянка ли? Странни хора ... smile112

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми се ходи и мисля да ходя , Жоро гледам и ти си навит значи отиваме, аз предполагам няма да съм сам ти доста пъти си идвал с приятелите ти та вече се знаем. Според мен и други ще дойдат има поне 5 души който са писали, че ще дойдат. Малък ако искаш ми пиши на кю-то да се разберем от къде да те взема и кога точно че да дойдеш и ти да се запознаем.

 

аз ще съм в 10ч на на някакво видно място на паркинга, който иска да идва. Тел-а ми е 0899385324 ако някой не може да дойде или по късно ще идва и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро , Наско , и аз идвам . Ставаме трима че даже и повече. Може да доведа още хора нешкодаджии . До колкото разбрах и колегата BlackPearl ще дойде, така че няма страшно. ПОСЛЕДНО 10ч. НА ПАРКИНГА НА МЕТРО (Люлин).

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам или сам или в комплект, още не знам.

 

ПП: Като се влезе в паркинга, отдясно е винаги празно. Дайте да се съберем там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темите и други са заявили, че ще идват...

 

Между другото, не е зле едно малко барбекю да си носим. Печенето на скара без решетка на огън е невъзможно. Аз имам едно малко барбекю и ще го сложа в багажника за всеки случай. Но ако някой има по-голямо, да не си трае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще гледам да се включа. Но ставането в 10h е "mission impossible" та ще звънна на Жоро (Odin) да питам къде сте се събрали, ако няма нищо против де :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не греша идеята беше за някаква полянка близо до Банкя.

 

идеята ми беше за там, като няма проблеми ако измислим по хубаво място да отидем натам всички. За ходене в околностите на река и язовир изкър написах вече че целия китайски народ е там иначе ще е по яко да има вода коло нас. Може и да отидем так където PETYO каза. Май намясто ще се реши това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.