Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт в ЕТ


Recommended Posts

Та днес ми се наложи да отскоча до ЕТ за малък ремонт - престана да се отваря 5тата врата. Впечатленията:

 

1) Сервиза беше претоварен - определено си трябва по-голям, дори втори. Съответно ми се наложи да повися около 1/2 час

2) Приемчика беше любезен и отзивчив

3) Приеха и отремонтираха колата за 1/2 час - безплатно

4) Оказа се че предишните пъти като съм споменавал за проблема (преди заяждаше, но не се отваряше), не са си мръднали пръста.

 

В заключение - доволен съм. Може и по-добре, но това зависи от мениджмънта на ЕТ а не от служителите. Те просто са претрупани с работа...

 

Иначе оползотворих наличния час в разглеждане на моделите. Определно съм разочарован от новата Фабия. Ако трябва да избирам между старата и новата - старата! Някак крива ми изглежда.

Roomster-а също не е моята кола. Има някои неща които са хубави (примерно двойната жабка), но като цяло ми е малко дървен (то си е въпрос на вкус де...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Руумстъра бяха казали от FifthGear,че явно не са се срещали дизайнера на предната част и на задната част :)

 

ПП дори maxrpm май го имаше в подписа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха и доста положителни неща, но явно не си слушал внимателно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че пиша тук ама не ми се отваря нова тема за ЕТ.

Та днес бях в ЕТ да видя колко струва една кутия за багажника и между другото си викам що не си взема една лятна течност за чистачките ..... опааааааа....... ама те в ЕТ били още в зимата бе колеги ..... предлагат само зимна течност за чистачни smile168 smile168 smile168

 

А най-интересното беше че на излизане, видях абсолютно същата шкода като на Гогата (Škoda 1000 MB) и си помислих, че е той (не че се познаваме с него де) ама се оказа че колата е без номера и светеше направо все едно сега я бяха боядисали. И след 10 метра на изхода от паркинга гледам разтоварват автовоз на вторият етаж нова фабия а на долният още една шкодичка като на Гогата тоя път чисто червена.....

Оставям коментарите на вас smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради, онова синьото МВ беше вътре в салона като ходих до ЕТ преди 2-3 дни за алармата.

Иначе за магазина нямам коментар - супер нелюбезни и некомпетентни са им продавачите. Купувах си наскоро мрежи за багажника на Румстъра и за малко да ми набутат 2 еднакви комплекта :evil:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради, онова синьото МВ беше вътре в салона като ходих до ЕТ преди 2-3 дни за алармата.

Иначе за магазина нямам коментар - супер нелюбезни и некомпетентни са им продавачите. Купувах си наскоро мрежи за багажника на Румстъра и за малко да ми набутат 2 еднакви комплекта :evil:.

 

Хъм значи са били повече, защото аз видях зелена и червена :!: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради, онова синьото МВ беше вътре в салона като ходих до ЕТ преди 2-3 дни за алармата.

Иначе за магазина нямам коментар - супер нелюбезни и некомпетентни са им продавачите. Купувах си наскоро мрежи за багажника на Румстъра и за малко да ми набутат 2 еднакви комплекта :evil:.

 

Хъм значи са били повече, защото аз видях зелена и червена :!: :?:

сега се разберете за цчета щот колата е една. разбрах, че старите ги продават а има и 3 октавий. някой може ли да разбере цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е колата, за която говоря.

normal_DSC03774.JPG.

Тук е още на паркинга пред ЕТ и чака боядисване. Цвета са го запазили. Това, поне на мен, ми прилича на синьо...ама нищо чудно да не е `щото си падам малко далтонист :mrgreen: . Същата тази кола, вече боядисана, стоеше в салона (вдясно от входа) преди няколко дни, когато ходих в ЕТ. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е колата, за която говоря.

normal_DSC03774.JPG.

Тук е още на паркинга пред ЕТ и чака боядисване. Цвета са го запазили. Това, поне на мен, ми прилича на синьо...ама нищо чудно да не е `щото си падам малко далтонист :mrgreen: . Същата тази кола, вече боядисана, стоеше в салона (вдясно от входа) преди няколко дни, когато ходих в ЕТ. :)

 

Абе то и аз съм малко далтонист, ама да си стиснем ръцете на зеленикаво-синьо :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам колко много коментари са дадено ПО ТЕМАТА :mrgreen: Затова лекичко я smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.