Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Полицеиски коли под прикритие в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

Мои познат "не би ме излъгал" ми каза че днес са пуснали четири цивилни полицеиски коли с монтирани камери и радари на тях и ще обикалят по ключови кръстовища в града, предимно ще следят за неспиране на сфетофари, стопове, и превишена скорост.

 

Незнам колко е вярно това но според мен беше краино време да има такива коли защото два пъти катастрофирах с предишната кола заради идиоти които не спират на стопве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам не са ги пуснали днес ми си карат вече две седмици

 

http://plovdiv.dir.bg/2007/07/03/news1848779.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И преди съм виждал подобни на тази, но определено се сразих като я познах.

Карам си днес в Пловдив и пред съда имаше някакво мини задръстване, един цивилен (на пръв поглед) Мерцедес 190 се мотаеше пред мен и тъкмо засилих ръката си към клаксона и видях синия буркан на таблото в пролуката м/у преднитев седалки!

 

Не знам, не приличаше на специфична, мегамодерна, полицейска, видео кола, но нали все пак са под прикритие... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mегамодерна, полицейска, видео кола, че те в най-добрия случаи карат Опел Астра 1,6 99 година (имаме 3 такива служебни и са пълен кенеф), аз си мислех че ще е някоя Ладичка с камера 2 пъти по голяма от таблото на предния джам, а те с мерцедес, да им се ненадяваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София такива с камери са доста. И доста обикалят. И доста снимат. А и доста честитки идват. Но ми се струва че не са достатъчно. Днес броих броя на навлизанията в насрещното на връщане от работа. За 1/2h видях само 5....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не защитавам полицаите, а казвам че има прекалено много идиоти с книжки и то повечето пъти купени от мама и тати щото сме прекалено некадърни ни мързи листовките да научим камоли да ги разберем. Неможе глупака да не спира на стоп да се опита да пресече булевард в час пик като по чудо минава първите две лелнти, аз съм в трета и се удря, и след това ми се жалва че вчера е взел колата от сервиза където са я изчуквали от предишната му катастрофа от преди две седмици и че щяли да му вземат книжката и че щяли да го уволнят тъикато тоя беше доставчик в някаква фирма това беше служебната му кола. Той на ден минава поне 250-300 км градско, като се блъска за две седмици два пъти, за една година колко хора ще отрепе и това е само защото знае че няма кои "копче" да му каже стига да не се блъсне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...едната мисля ,че е "VITO" MERCEDES бял .

Онзи ден бяха заковали един баро с S класа и му четяха конско

в квартала.

Да, тва е начина да се спрат простотиите по пътищата. Трябва по една кола и по извън градските, като в Германия. Ние от самодисциплина не разбираме. Който си кара нормално ,няма от какво да се притеснява.

Само не мога да разбера ,кво чакаха 17 години изтребление и самоунищожаване, та сега се сетиха да пускат цивилни коли.

Някои ще трябва да се пренастройват на по ниски обороти :mrgreen: Лично аз с любимата марка нямям проблеми :)

 

Поздрави на всички колеги и умната !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедес 190 се мотаеше пред мен и тъкмо засилих ръката си към клаксона и видях синия буркан на таблото в пролуката м/у преднитев седалки!

 

 

 

То всеки педерунгел може да кара с буркан.Не е задължително де е ченге.И Стойчков караше с буркан.Мутрите и те са с буркани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.