Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прецака ми се контактния ключ


Recommended Posts

Както си и беше всичко ок и си палеше безпроблем изведнъж даваш на контакт и тя неще да завърти и като размърдах ключа запали....Май ще ми трябва нов ключ :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Фаворита нали знаеш , че няма проблем без решение и всичко е в рамките на нормалните пари , така че нема кво да му се плашиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то вярно е че няма нищо вечно ама смятам че някой ме е проклел не може за две седмици 3 пъти да се равалят различни работи на колата малко се отлклоних ама се чувствам отвратително :evil: .То няма нещо което да не се прави ама за каква сума става въпрос??? :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам в какво точно се изразява проблема със стартера , но като цяло около контактния ключ проблемите са два - клемореда или секрета ... клемореда е около 10 лв. , а секрета се ремонтира за секунди с една кръгла пиличка , но така като чета май плачеш за нова розетка .

За смяната и е писано много , ама пак ша ти го напиша да не се луташ ... свалящ корите около волана , отвиваш 4 те болта на конзолата на кормилния прът , махаш гривната на ключа и с малко въртене и сукане волана със всичките му тутурутки се озовава на седалката . Желателно е предварително да разкачиш кабелите и да си запишеш кой къде е!

След туй с една малка отверка освобождаваш пасвателните винтчета , слагаш новата розетка и по обратния ред кичиш всичко.

За да не правиш тва главозамайващо упражнение залудо тествай предварително стартера , като му подадеш с една жичка ток от дебелия кабел към жълтия , за да се увериш , че той е 6 .

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото обаче аз вчера вечерта нямах какво да правя и свалих ключа и се оказа от клемореда цялата история купих го 23лв. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.