Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СМС паркиране


Recommended Posts

Днес тествах системата. Ами супер си е. спираш слизаш си от колата, вървейки си изстрелваш смс-а. Нито седиш и се кьориш по талона - час, дата месец и т.н. Не се чудиш колко време ще ти се наложи да останеш, не ти се налага да висиш като прани гащи и да чакаш лелката с кочана, ако нямаш талони. И не на последно място - телефонът ми е служебен :lol: и не ми се налага после да отчитам бележки и да се занимавам с глупости. Освен това си получаваш данъчна фактура за разхода. За мен тази система е перфектна.

А относно паркингите - работех в БПС по времето когато етажния паркинг още беше безплатен. Ами българинът си е българин. Паркингът си седеше празен. Всеки се опитва да спре ако може във фоайето на сградата в която отива или работи. Все едно, ако се разходи 2 минути нещо ще му стане. И може 10 минути да върти пред сградата докато се отвори място. И може 5 стикера да му залепят на предното стъкло и после да плати 10лв за автомивка да му изстържат лепилото. Ама не. Въпрос на манталитет. Затова единствения начин да се оправи движението в центъра е да хората да разберат, че финансово е по-изгодно да ходят с ГТ, а не с лични коли. Демек яко да им бръкнат в джоба. Което става в момента. И ще останат само паралиите и служебните коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.