Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

АУСПУСИ


orim69

Recommended Posts

Здравейте,

имам Шкодичка 120 и гърнето се проби. Реших да го сменя и попитах в първия сервиз за Ауспуси, който ми се изпречи на пътя - в Люлин. Казаха ми 55 лв. ауспух и 10 лв. монтаж. Преди около година и полувина бях купувал ауспух за 23 лв. Тези ми казаха, че такива вече нямало. Имало от 55 лв., които били по-добри, но на мен ми идват скъпо. Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя по-евтин ауспух?

Благодаря ви предварително!

 

Темата е преместена в подходящия раздел.

Mishelle™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дет' се вика "Добре дошъл"! Ето ти едон линк >>> http://skodaclub-bg.org/site/index.php? ... &Itemid=39 който е към сайт-а на клуба. Има доста магазини и телефони - прозвъни тук-там. Предполагам, че ще намериш ауспух ;) Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиди на стична гара там има ауспуси даже към тях са прикрепени и гърнета... ;) и има по 25-30 лева...

п.с. а сточна гара магазина е на васил левси и се вижда от много растояние...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Оригиналните" дрънчат.

Аз сложих от тези на фирма Косер и съм довоен. Не дрънчи и самия материал е по дебел. И цената е по-дебела разбира се - 50лв. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този малко по-странен звук, който издава гърнето като ново изчезва сравнително бързо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Оригиналните" дрънчат.

Аз сложих от тези на фирма Косер и съм довоен. Не дрънчи и самия материал е по дебел. И цената е по-дебела разбира се - 50лв. :)

 

О, тук не съм съгласен. Сега кажи на кои викаш ти оригинални понеже и Бозал и Тил са чешки примерно ;) Вторите са перфектни просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чешкото дрънчи , но отначалото! За сметка на товае от черна ламарина и струва около 32лв.(на Монтевидео)

Това което каза Odin на косер е много по-добро с пъти от 1.5мм. алуминизирана ламарина е и звука е друг! Доста по-заглушително е :)

Аз продавам от тези гърнета в магазина, в който работя и мога да кажа, че гърнетата са им добри !

На моята не съм слагал такова гърне (говоря за 120-ката, защото на Фелката ми е тяхно производство гърнето), защото още карам с чешкото (вече към 50 000км. и е здраво, но си мисля за другото за по-тих звук), продавал съм такова на клиент и звука е дооста по-различен от моя!

 

ПП гърнето на 120-ка на Косер вече цената му е 43лв. (разлика в цената 10 лв. разлика в качеството....... доооста голяма!

 

ПОЗДРАВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност няма толкова значение - важното е шкодата да върви :)

 

Ако колата ти е инжекцион - доста голяма роля играят гърнетата на колата ти. Ако са пробити или запушени почва да отбелязва грешки на компа и оттам става мазало :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Один е прав. Вземи си от 40 или 50лв. по-скъпото гърне. Тези които се продават в магазините за Шкода на цена към 30на лв. не са никак оригинални и нямат нищо общо с оригинално чешко гърне от едно време /то тежи двойто повече от тях/. Може да са чешки, но са направени от най тънката възможна ламарина и издават отвратителен звук, който дори след 10к км не изчезва. Карат по година и нещо и се пробиват. Аз съм с такова и ми иде да го изхвърля както е почти ново. Ручи като таксиметрова кола на метан. Ако ти кажат от магазина на Сточна гара или на Симеоновско, че гърнетата са им оригинални може да им се изсмееш в лицето :smt46 Ако спестиш 20лв от гърнето ще съжаляваш много в последствие да знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

проверих в магазините, които zloQQ ми даде:

вървят от 32 до 38 лв. На цар Симеон ми казаха, че техните били алуминизирани (т.е по добри) и са 36 лв. На сточна гара са най-скъпи - казват, че били чешки - оригинални. Ако някой скоро е купувал от Симеон да каже какви са му впечатленията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за си купих алуминизирано и съм доволен другите доста гниеха а това вече почти година не е мръдало и си е сиво (алуминиев звят ) все още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за си купих алуминизирано и съм доволен другите доста гниеха а това вече почти година не е мръдало и си е сиво (алуминиев звят ) все още

 

това от тези на М-комплект 33 ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност няма толкова значение - важното е шкодата да върви :)

 

Ако колата ти е инжекцион - доста голяма роля играят гърнетата на колата ти. Ако са пробити или запушени почва да отбелязва грешки на компа и оттам става мазало :(

 

Е сега, не се ли сети че се шегувам ;) А що се отнася до оригиналните гърнета - огигинални са частите по колата които са на нея от завода, останалото не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

От Симеон си бях купил наврмето гърне от най-скапаните - издържа около 4 години, струваше 25 лв. Оттогава карам само на втора употреба - вземам ги за по 10-15 лв от Брегалница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.