Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

05.07.2007 - Родопска къща


Владо©

Recommended Posts

Как ви се струва идеята за една-две-три бирички в "Родопската къща" на 5-ти юли (четвъртък) от, да кажем, 18-18:30ч. :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е да престанем с тези срещи по кръчмите и да започнем да се срещаме като нормалните клубове наоткрито.

На някой голям паркинг при колите.

Така или иначе от тия срещи всяка вечер поне 2-3 пъти се търчи да се гледа нещо по някоя кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещите зимата са много приятни на топло в кръчмата, ама за лятото не ми допада идеята.

 

мисля да правя една огранизация за среща на открито с крайна цел скара с меса и бира за некаращите коли. цял ден може би неделята ам тая или другата ... ще му мисля.Една ливада в гората колите са ни на 5 метра от нас, огън и приятни миризми от сскарата и така, яко ще стане. ще пусна тема тия дни да видим дали ще има желаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за събота на паркинга на Метро и оттам към Панчарево, където ходихме преди година-две(който си спомня)?

За час да кажат тези, които са с претенции, аз такива нямам!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещите зимата са много приятни на топло в кръчмата, ама за лятото не ми допада идеята.

 

мисля да правя една огранизация за среща на открито с крайна цел скара с меса и бира за некаращите коли. цял ден може би неделята ам тая или другата ... ще му мисля.Една ливада в гората колите са ни на 5 метра от нас, огън и приятни миризми от сскарата и така, яко ще стане. ще пусна тема тия дни да видим дали ще има желаещи.

 

Това звучи много добре. Съгласен съм. Само трябва да се измисли подходящо място около софия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ненапразно предложих "Родопската къща", имайки предвид малкото време за организация. Като прибавим и липсата ми на свободно време, ако организирате нещо друго,различно от предложеното, няма да мога да дойда :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за събота на паркинга на Метро и оттам към Панчарево, където ходихме преди година-две(който си спомня)?

За час да кажат тези, които са с претенции, аз такива нямам!

Поздрави!

 

Стига да е след 18.00, аз съм за.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това си мисля, но този уикенд съм извън Сф-та, та затова. Но ако се уговорим твърдо за пикник, ще гледам да си отменя ангажиментите.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие хубаво си се събирате в София ми няма ли някоя среща национална защото имам желание да доида, но в София и то през седмицата малко е сложно. Аз съм от скоро във форума и незнам как и кога се организират срещите ви, но ще се радвам да доида на някоя стига да в нормално време.

 

А хора от Пловдив няма ли да си се съберем я на хижа здравец я над Марково на някоя поляна да накладем огън да опънем скарите да пием по бира но не повече че е незаконно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

националния събор за тази година вече мина: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4495

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.