Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЪпсурТи


Recommended Posts

Събра ми погледа :

002592701-big.jpg

 

Понеже в България законите не са задължителни, а само препоръчителни вероятно и тук прозорливо са предвидили, че ако все пак нарушиш забраната то поне карай с не повече от 40 км/ч защото е възможно преминаването на деца :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък го тълкувам така - децата да не тичат през улицата с повече от 40 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък го тълкувам така - децата да не тичат през улицата с повече от 40 :mrgreen:

 

И аз така го разчитам :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а снимката ти ли си я правил или от нета изровена. малко ограничението ми изглежда мъничко(габаритен размер) ако го сравним с най-горната табелка.

 

иначе на мен ми се струва че долните 2 знака може да са завъртяни или преместени, а иначе трябва да оказват и да са насочени към улицата отдясно. Тогава остава въпроса кой слага ограничение преди кръстовището :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие къде сте видяли полицай да санкционира колега. Полицейската кола я репатрират за по-евтино от общинската фирма Паркинги и гаражи (или беше Пачци и скоби) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тъпи куки..като незнаят къде да паркират..паяци ще им вдигат колата :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.