Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Улиците на София


Recommended Posts

Тъжно. Напомни ми, как в петък някаква мутра ми отне предимство. Късмет, че карах с малко над 40 и спрях на 2 см преди да го трясна странично между вратите. Оня веднага изскочи от вътре да налита на бой. Наруших основния член на ЗДП, че трябва непрекъснато да си нащрек за скъпи коли и видиш ли ги, направо да отбиваш. Както едно време по турско, гяурите е трябвало да слизат от магарето и да свалят шапка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камикадазе е добро мото за случая.. Гадна работа , истина - за съжаление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този клип показва че всеки в София кара както знае и може...и точно заради такива тъпаци се удрят хората...аз никога няма да живея в София..само заради движението..това е някакъв ужас.. :? :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе, тия дето минават на червено поне да вземат да се огледат малко, за да не се налага ние, дето минаваме на зелено да го правим вместо тях - иначе рискуват скритата камера за тях да има продължение в стил Шао лин :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, това е само част от реалността... Няма какво да се коментира

 

Аз отдавна съм споделил с приятели, че можеш ли да караш в СФ. няма да ти е проблем движението в Ню Йорк или Париж.

 

Калени от простаци :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е вярно за простаците... то направо не на тръни а незнам на какво се чувствам като карам в СФ. Днес пак един бунак с един Мерцедес Вито ме натисна отзад на едно кръстовище и имах късмет , че в дясно нямаше кола , че иначе ПТП... Пълно с идиоти :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е вярно за простаците... то направо не на тръни а незнам на какво се чувствам като карам в СФ. Днес пак един бунак с един Мерцедес Вито ме натисна отзад на едно кръстовище и имах късмет , че в дясно нямаше кола , че иначе ПТП... Пълно с идиоти :evil:

 

smirn0ff ще правиш като брачед ми..и той живее в София..и кара една служебна Астра..някой го удря отзад..спира..слиза от колата..няма значение кой е..един здрав бой на този дето го е ударил и продължава..общо взето по цял ден се бие по улиците... :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

докато го гледах си помилих за тези дето си купуват книжките и дори никой не им е казал че не се минава на червено...или нещо от тоя род...ама ми беше забавен един тип на министерски съвет мина през острова удари колата и си продължи на некъде...и си спомних как едно л..но ми удари паркираната на бензиностанцията кола по дупето след което докато го настигна удари газовите бутилки(добре че имат здрава клетка ) и избяга...и най важното куките казаха че не е виновен че е пиян...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

докато го гледах си помилих за тези дето си купуват книжките и дори никой не им е казал че не се минава на червено...или нещо от тоя род...ама ми беше забавен един тип на министерски съвет мина през острова удари колата и си продължи на некъде...и си спомних как едно л..но ми удари паркираната на бензиностанцията кола по дупето след което докато го настигна удари газовите бутилки(добре че имат здрава клетка ) и избяга...и най важното куките казаха че не е виновен че е пиян...

 

smile091 и това куките го казаха?!!! нямаш ли на телефона камера със звук, та да ги беше записал? за пияния айде ясно, ама катила така да си върши работата - май щеше да си я загуби бързо-бързо :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това филмче си мисля, че определено трябва да се показва всекидневно (а може и да го ъпдейтват - мат'риал има, както знаем) по най-гледаните телевизии в най-гледаното време!!! Така поне много хора биха били по-внимателни на тези конфликтни места и дай Боже...катастрофите може би биха намаляли... Иначе, като гледам, каква е простотията на някои идиоти, съвсем спокойно ако някой ме "надене" толкова нагло, полицайте биха ме арестували за побой! Просто някои кретени ме изкарват извън нерви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

докато го гледах си помилих за тези дето си купуват книжките и дори никой не им е казал че не се минава на червено...или нещо от тоя род...ама ми беше забавен един тип на министерски съвет мина през острова удари колата и си продължи на некъде...и си спомних как едно л..но ми удари паркираната на бензиностанцията кола по дупето след което докато го настигна удари газовите бутилки(добре че имат здрава клетка ) и избяга...и най важното куките казаха че не е виновен че е пиян...

 

smile091 и това куките го казаха?!!! нямаш ли на телефона камера със звук, та да ги беше записал? за пияния айде ясно, ама катила така да си върши работата - май щеше да си я загуби бързо-бързо :evil:

 

аз бях записал номера ...караха ме да рисувяам да пиша и накрая ми казаха ми знаем му адреса ма няма за кво да ходим той не е виновен че е пиян и те е ударил от което аз се полюлях...засипах ги с мисляни псувни,изчаках да си тръгнах и тогава си излях радоста и май целия квартал полигона разбра колко обичам куките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябваше да запишеш името или номера на ченгето, после да викнеш по тел. друг патрул и свидетелите наоколо да потвърдят какво са видели и чули... ама явно си бързал и не ти се е разправяло - разбирам те, но следващия път тоя пияния може и да те прегази, а ченгето пак да си свирка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.