Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Manowar


Recommended Posts

Мда....

 

Концерта беше супер. Е, малко повисяхме докато се появят момчетата, но пък си заслужаваше. 3 часа класически парчета, почти без почивка. Доста взаимодействие с публиката. Абе - класика! Като най-пресен спомен го сравнявам с концерта на Maiden - този беше светлинни години напред. И светлинните ефекти бяха по-добри, и пироефекти имаше за десерт, а да не говорим за звука. Изобщо - Maiden са аматьори в сравнение с Manowar :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен,че съм съгласен изцяло с теб ...просто друго няма какво да кажа ...само бих казал че от всич1ките над 20 концерта на който съм бил в бг този беше с най добър звук и беше най-могъщ...аз бях до колоните и в момента не чувам много много....а съм почти убеден че ще си остане дълго време най-добрия метал концерт з адълго време тук в околността....

заканиха се и си изпълниха заканите...всичко беше абе нямам думи още ме тресе...и и9скъм да се събудя и пак там.... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концерта беше уникален. Може би най добрия на който съм присъствал.

Въпреки пресипналия глас, адската мускулна треска и изгорялата от слънцето кожа...не мога да спра да се усмихвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак на мен ми казаха че за цената на билета се ходило 4 пъти на кръчма с ивана и и пътя ...аз мисля че сме се пре...ли... целя седмица кръчми и ивана... smile109 smile109

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vloo, билета е бил 50 лв. доколкото разбрах от една приятелка. И определено си е заслужавало. Не съм фен на Manowar, но имам няколко любими техни песни :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 лева в деня на концерта .преди това беше 40 а имаше оферта първите 2 дни на продаване по 30 кинта...според мен и 100 си заслужават...макар че тогава незнам дали щях да ида...абе заслужава си всичко колкото ид а е то...в подписа на odin е написано много точно...аз лично постоянно съм щастлив тая седмица нищо че ни окрадоха все съм усмихнат от това нещо...ще ми държи влага адски мнгоо време... :D smile119 е така за тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен Manowar свириха безплатно, но концерта беше :smt019 smile119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.