Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

промяна на показанията за километри до сервиз на Октавия


Radoslav4o7

Recommended Posts

Здравейте,

преди близо две седмици станахме със съпругата ми горди собственици на Шкода Октавия, 1.9 TDI, 03.2002.

 

За съжаление колата е внос от Италия и немога да се ориентирам в инструкцията за експлоатация. Мога ли да се снабдя по някакъв начин с такава на български или английски?

 

Може ли някой да ме ориентира възможно ли е да се променя показанието за оставщи километри до сервиз?

 

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата:)Здраве щастие и безаварйни Км..:)

Закарай я на диагностика..хем полезно..хем да изчистат компа от грешки..и ще ти оправят..всичко каквото поискаш...индикацията за маслото за диагностика и т.н...

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

преди близо две седмици станахме със съпругата ми горди собственици на Шкода Октавия, 1.9 TDI, 03.2002.

 

За съжаление колата е внос от Италия и немога да се ориентирам в инструкцията за експлоатация. Мога ли да се снабдя по някакъв начин с такава на български или английски?

 

Може ли някой да ме ориентира възможно ли е да се променя показанието за оставщи километри до сервиз?

 

Предварително благодаря.

 

Имам един въпрос в страни от тематати ... искам да те питам дали си доволен от мощноста на колата и мислишли че двигателя е достатъчен за това купе ?

 

а инъче и аз бих те посъветвал да я закаращ на една диагностика хем ще си спокоен че колата е в добро техническо състояние хем ще ти занулят километрите за серизна подръжка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и може да питаш в ЕТ за книжка,мисля че ги продават ,ако не пиши ще ти дам мойта да я снимаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите ми впечатления са добри.

 

Честно казано си мисля, че двигателя можеше да е малко по мощен.

 

Надявам се да сме направили правилен избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, добра дискусия сте заформили за мощността на двигателя ... може би няма да е лошо да уточните помежду си и точно каква е тя, защото 1.9 TDi съществува в доста варианти (поне в два, ако не и в три за Октавия 2002г.) ;)

 

Компа се нулира, като се задържи цъкалката за нулиране на дневния километраж и се врътне ключа на контакт. Това е коментирано в стари теми, може да ползваш търсачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Направил си много добър избор!

Карам същата октавия от 2 г. и съм супер доволен!

Нисък разход и много добри динамични показатели- ако решиш, малко коли те изпреварват :D:D:D !!!

Много съм доволен! Не се поддавай на каквито и да било коментари на "специалисти"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такава възможност, но аз неуспях да си зануля моят комп.

Като взехме колата, ходих на Елкон, и там чрез компютъра ми занулиха.

Ако неможеш по описаия начин, някъде из форума /защото е описано подробно как става/, върви на Елкон, хем да видиш за какво става въпрос, хем да ти го оправят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Честита придобивка. Моята е също Октавия 1, 90 коня,1998г. и съм много доволен. Държи се много добре на пътя и дава малък разход при разумно каране. Няма за къде да бързаш и не забравяй новите глоби на КАТ!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.