Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Климатик на Фабия


jethro

Recommended Posts

Когато пусна климатика от 2 седмици насам наблюдавам,че тръбичките на климатика стават мокри.Незнам дали изпуска от някъде,но вътре в купето няма разлика от когато не се намокряха,поддържа си студено.Някой може ли да сподели опит по проблема ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че не е конденз,защото го проверих на друга Фабия и там при същите условия това го няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато пусна климатика от 2 седмици насам наблюдавам,че тръбичките на климатика стават мокри.Незнам дали изпуска от някъде,но вътре в купето няма разлика от когато не се намокряха,поддържа си студено.Някой може ли да сподели опит по проблема ми.

 

Мен ми се мокрят маркучите на климатика от жегите. Мисля че е нормално. По-точно единия де...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма да се мокрят? Вътре студеният газ, а отвън топлия въздух. Я помисли пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато пусна климатика от 2 седмици насам наблюдавам,че тръбичките на климатика стават мокри.Незнам дали изпуска от някъде,но вътре в купето няма разлика от когато не се намокряха,поддържа си студено.Някой може ли да сподели опит по проблема ми.

 

Човече, не можах да разбера кое е проблема :mrgreen: Както ти са написали и останалите - не се шашкай - конденз му се казва, а сигурно и локвичка правят тръбичките под колата като работи на място колата с климатика. Ако имаш дупчица от която да изпуска - все пак е газ...помисли - изчезва "яко дим" и след това няма охлаждане. Помисли и над думите на ikonoma, а докато го правиш (мисленето де), вземи си отвори една бира и се наслаждавай на хладния климат в колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно човече. Аз като спра на бензиностанция, след като съм шофирал на климатик, стават едни локвички...

В началото се шашках, но като се замислих за няколко минути, ми стана ясно къде е ключа за палатката. Като видя тръбите на домашните климатици, как са се запотили ми става ясна работата. За да си спокоен, както казва колегата, помисли с бира в ръка /която ще е изпотена, защото течността в бутилката ще е студена, а околната среда гореща/, погледни тръбите на домашния климатик и ще ти стане ясна работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато пусна климатика от 2 седмици насам наблюдавам,че тръбичките на климатика стават мокри.Незнам дали изпуска от някъде,но вътре в купето няма разлика от когато не се намокряха,поддържа си студено.Някой може ли да сподели опит по проблема ми.

Сега след като пуснеш някяква клима смукатела е редно да се запоти.

Друго е ако не охлажда. Така както казваш се изпотяват е редно и като ползваш печката за кратко немаш резултат на мах. Иначе е точно да се запотят вместо замръзване или липса на студенина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конденз е явлението. Абсолютно нормално. Даже прави като мен (ако на някой светофар ти свирнат и посочат под колата с израза "нещо ти тече") - отвори прозореца, усмихни се снизходително и кажи: "знам, знам... от климатика е..." :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конденз е явлението. Абсолютно нормално. Даже прави като мен (ако на някой светофар ти свирнат и посочат под колата с израза "нещо ти тече") - отвори прозореца, усмихни се снизходително и кажи: "знам, знам... от климатика е..." :mrgreen:

Идеята ти е супер забавна, жалко, че повечето хора, ако го забележат това нещо, ще се накефят, че нещо не ти е наред, а няма да те прадопредят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.