Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-накрая и моя шкодак дойде !


Recommended Posts

И моята шкода дойде най-накрая и в понеделник ще я регистрираме.Само искам да попитам няколко въпроса ако някой може да помогне.Как мога да сваля капачето за сд-то да мога да си сложа моето.И още едно кратко въпросче, че забравих да питам в магазина маслото и всичко останало е както трябва или трябва да го допълвам!

 

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,за първия въпрос не разбрах за какво точно става въпрос,но за 2я-маслото като ти дават колата е хубаво да си го провериш и да си го гледаш през определен интервал-няма значение че е нова колата-все пак се разработва-нормално е да го дръпне до 1ва смяна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, относно капачето моята е класик и нямам радио там има едно капаче под него едно като поставка за нещо гледах гледах неможах да разбера как да махна горното да мога да си сложа сд-то ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и от мен ! Много да те радва колата и само безавариино с нея :D

 

high octane,

Здравейте, и аз най-накрая си поръчах една Octavia2, не е най-високия клас екстри ама и аз не си падам по екстрите, за мен щом има климатик,AIRBAG,ABS ми стига.....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.