Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Метеора - Гърция


PRR

Recommended Posts

Може би най-интересната област в Гърция (и не само). На около 540км от София. Пътя е доста приятен и около 70-80% е магистрала. Границата (вече!) се минава без проблеми. Трябва зелена карта но нея са длъжни да я издадат безплатно към ГО-то. Ето и снимки:

 

Resize%20of%20P4300085.JPG

Resize%20of%20P5010029.JPG

Resize%20of%20P5010056.JPG

Resize%20of%20P5010067.JPG

Resize%20of%20P5010070.jpg

Resize%20of%20P5010071.JPG

Resize%20of%20P5010079.JPG

Resize%20of%20P5010112.JPG[/img]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около месец бях. Спахме на един къмпинг в бунгало за 4ма - 40 евро общо. Мисля че не е проблем. Можеше да се пазарим и за по-малко, но не ми се занимаваше за 10 евро. Сега е сезона и предполагам че цените са по-високи, но пак се намират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около месец бях. Спахме на един къмпинг в бунгало за 4ма - 40 евро общо. Мисля че не е проблем. Можеше да се пазарим и за по-малко, но не ми се занимаваше за 10 евро. Сега е сезона и предполагам че цените са по-високи, но пак се намират.

 

нямах предвид като цена толкова на нощувките, колкото горивото - чувал съм че там няма газостанции, а с 1 пълна бутилка мога да мина максимум 400 км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензина в Гърция е по-евтин от този в България. Газта е по-скъпа и не се намира. Иначе от границата до Метеора са към 350км. Т.е. газта ще ти стигне до там. На връщане на бензин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.