Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хладилна чанта


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, купих си хладилна жабка - от тия дето ги предлагат по Шеловете. Много съм доволен от нея. В комбинация с климатика - вече се живее. (Като се има пред вид, че по цял ден работя с колата...)

:mrgreen: :mrgreen: Само дето жената каза:

цитат 1 - "трябва да се прегледаш..."

цитат 2 "трябва ти само микровълнова на 12 V и едно одеало и възглавница и си готов - преместваш се да живееш там" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хе-хе- и ако някой от вас предлага ютия и газова печка, че само те ми останаха незакупени - ще съм благодарен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

П.С. а-а-а-а - и безжичен рутер ще ми трябва - да си цъкам по нета с вас от там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, жабка или чанта си си купил, че не разбрах? :roll: Иначе въпросните машинки с изход 12 волта са много добра идея за дълъг път или къмпинг. Намислил съм и аз да си боцна една такава в багажника :mrgreen: .

 

П.П. Междудругото и в Метро съм виждал такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си направил, че си я взел хладилната чанта.

Като заговорихме за изстудяване в колите, да ви се оплача, че моята жабка, която уж изстудява напитки примерно, е напълно неефикасна. :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цитат 2 "трябва ти само микровълнова на 12 V и едно одеало и възглавница и си готов - преместваш се да живееш там"

 

в Бриколажа продаваха едни малки фурнички дето се включват в запалката, стават за по една филийка и една наденичка да запечеш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е крайно време да напишем писмо до Skoda в Чехия официално да пуснат ниво на оборудване "Доктора". Ще бъдат "Класик", "Амбиенте", "Елеганс", "L&K" и топ нивото "Доктора" - с DVD-та, всички -троници, халдилник, печка, котлон, пераня, съдомиялна машина и много други дребни и не съвсем екстри. :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с хладилната чанта си е яко, особено за извън града. Въпреки, че сега вече общо взето по главните пътища гъмжи от бензиностанции. Ама друго си е да спреш и да извадиш нещо от мобилния хладилник ;) Имам 2 такива, единия е от Метро, другия от някакъв магазин, не помня вече. Този от метро събира и 2 бутилки от 1.5 литра. Тези от Шел са симпатични, но не съм ги пробвал. Общото обаче между всички е, че трябва да се зареждат с добре охладени напитки. Т.е. идеята им е да поддържат студено а не да изстудяват. Защото ако им сложа един топъл сок например, ще им трябва цял ден, че и повече за да го охладят добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам хладилна 12L чанта от Метро. Много полезна е. Особено на дълъг път. Идеално се хваща от коланите на задната седалка. Но чантата стана напълно пълноценна след като си взех преобразувател 220-12V! Така мога да я ползвам по хотели, къмпинзи и сие. Иначе за една вечер оставам без акумулатор (60 вата е!).

 

Иначе е страхотна гъзария да извадиш потна бутилка в най-големите жеги :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са полезни тези хладилни чанти. На дълъг път при пълна кола стои в багажника, на по къс-на задната седалка с няколко минерални води вътре. Иначе охлаждат много добре-само за няколко минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са полезни тези хладилни чанти. На дълъг път при пълна кола стои в багажника, на по къс-на задната седалка с няколко минерални води вътре. Иначе охлаждат много добре-само за няколко минути.

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... 0108&pos=0

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... &pos=-1369

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... 0108&pos=2

100 лв на ШЕЛ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе за една вечер оставам без акумулатор (60 вата е!).

 

Аз останах за 4 часа - бях я забравил включена в Еуратек (колата беше за преглед на климатика)

После влизахме през багажника :oops: :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра си е придобивката. Те жените винаги недоволстват . Моята жена ми заяви,че ако умра ше изкърти емблемата от решетката на фаворита и ще ми я сложи вместо снимка на паметната плоча :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

ами явно лежиш повече под колата отколкото под жена си

 

 

smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е доста по-голяма - 20литра. В момента ги има в Метро (синя с бял капак). Май 72 лв. Но тази малката е по-подредена и има режим на топлене (мойта няма).

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-а-а-а - добри са си жените ни бе. Аз с моята нямам проблеми. И как и да имам? То - каквото и да направя по моята кола - естествено след това се прави и на нейната. Така че и аз и тя сме се изхитрили. Аз - пълна свобода, пък тя не мрънка, ама като ме погледне с тия жални очи - мога ли да и откажа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Иначе охлаждат много добре-само за няколко минути.

Ще споделиш ли какъв е твоя хладилник? Защото аз пробвах 3 модела и нито един не охлажда за броени минути. Всъщност дори и един домашен хладилник не може да охлади за няколко минути каквато и да е напитка (не говоря за фризер), какво остава тогава за хладилник на 12V. От това, което съм пробвал стигнах до извода, че тези хладилничета са по-скоро предвидени да поддържат ниската температура на напитката, а не да я достигат. То така си и пише в упътването им.

 

PRR - ако хладилника от Метро, за който говориш, има място за 1 или 2 (не помня) 1.5 литрови бутилки, значи имам същия. Бих казал, че е доста удобен заради обема си.

 

Докторе - може ли да споделиш повечко впечатления от хладилника, продаван в Шел. Миналата година по това време ги бяха пуснали в продажба, сега пак ги разглеждам. Как се справят с охлаждането като им сложиш топла напитка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Иначе охлаждат много добре-само за няколко минути.

Ще споделиш ли какъв е твоя хладилник? Защото аз пробвах 3 модела и нито един не охлажда за броени минути. Всъщност дори и един домашен хладилник не може да охлади за няколко минути каквато и да е напитка (не говоря за фризер), какво остава тогава за хладилник на 12V. От това, което съм пробвал стигнах до извода, че тези хладилничета са по-скоро предвидени да поддържат ниската температура на напитката, а не да я достигат. То така си и пише в упътването им.

 

PRR - ако хладилника от Метро, за който говориш, има място за 1 или 2 (не помня) 1.5 литрови бутилки, значи имам същия. Бих казал, че е доста удобен заради обема си.

 

Докторе - може ли да споделиш повечко впечатления от хладилника, продаван в Шел. Миналата година по това време ги бяха пуснали в продажба, сега пак ги разглеждам. Как се справят с охлаждането като им сложиш топла напитка?

 

 

Трудно (ако всичко накуп е топло). Но ако вътре вече имаш поне едно-две вече охладени неща и турнеш нещо по-топло заедно с тях - доста ниска температура (оптимална) се достига за около 20-ина минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в запалката ли се включва???

 

ако е так ще си взема такава само да си охлаждам бирата докато някой друг кара ... а пък аз ще си пияяяя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.