Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкодата на nqkk^aw lud отново се продава


Recommended Posts

Дето се вика - догодил я е ! Но и така са и много парите.

Второ - ладов стартер ?! Както колегата вече каза - просто невъзможно !!!

 

 

Но все пак вижте как я е "моднал":

колата е в отлично сатстояние djantite са 15 momo skorosnata kotiq e ot skoda rapid 5 stepenna s rapidki poluoski oka4vaneto kolata e s ladov dvigatel i starter sportno oka4vane 4 4isto novi gumi niskoprofilni 195/50/15 колата втре с DVD, Mp3, VSD , Momitor, tonkolonite elipsite sa paineer i blaupunkt, i usilovatel ima bez tuba e cenata ne podleji na komentar ! !! . ..

 

Че то само техниката е 500-700 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно стартера - зачетете се по-внимателно пише:

ladov dwigatel i starter
Стартер от лада на Шкодовия двигател може да не стане, но на ладовия.... къде е проблема :roll:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никое газе ли не помни тази шкода беше доста дълго време в форума или сте нови още хахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никое газе ли не помни тази шкода беше доста дълго време в форума или сте нови още хахахаха

 

Колега то си пише в заглавието на темата,че колата е на човек от форума.(от време на време си пише във форума).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли е неговата кола, понеже пича е от Русе или поне така е написал в профила си, а на обявата е написано Варна!!!

 

http://skodaclub-bg.org/forum/profile.p ... file&u=352

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли е неговата кола, понеже пича е от Русе или поне така е написал в профила си, а на обявата е написано Варна!!!

 

http://skodaclub-bg.org/forum/profile.p ... file&u=352

 

 

Тя колата се продаде преди време близо до Варна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... ght=#32148

 

 

Точка.

 

За по-мързеливите, ето снимките направени от самия nqkuv^lud

 

Стопаните от Варна са й ебали майката, по-селска не можаха ли да я направят :| Всеки има право на вкус, на мене стария вид повече ми харесва.

 

000669896.jpg

000669898.jpg

000669897.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е колата! Беше я купило едно момче, което има още една 120 с Лада мотор, но тази е просто толкова зле горката, че сигурно се е отказал да я съживява...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартерът е от Лада, защото човекът реши да смени амбриажната ос с ладова :!: :mrgreen: , съответно целият съединител е ладов, абе въобще много пауър :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартерът е от Лада, защото човекът реши да смени амбриажната ос с ладова :!: :mrgreen: , съответно целият съединител е ладов, абе въобще много пауър :mrgreen:

 

значи препрявяна камбана? наскоро продадох кожух за скорости с такава, наварена от лада. Смята се че ладовия съединител е по-здрав от шкодовия, но аз не съм много убеден - все пак съм търкалял ладичка повече от 15 г. и не съм очарован от съединителя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.