Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия - най-накрая


Recommended Posts

Здравейте Шкодоманиаци - имах си една Фелиция-1996 г./все още я имам де/ - карах си я 7 години и бях решил да я сменя с някоя Авенсис, но както вътрешно си знаех - взех си Шкода Октавия Елеганс-2001 г. 1,9 TDI - 110 к.с. Като начало съм невероятно доволен, но все пак трябва да й направя пълно обслужване - ролки, ремъци, филтри, масла и т.н.

 

Та молбата ми е, ако може да ми кажете с изключение на ЕТ, където свалят кожи, както един колега по-долу писа, къде в друг сервиз, мога да се надявам на добро обслужване с оригинални части на нормални цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката ,със здраве да си я караш ,добре ще е да пишеш първо от коя част на марс си а колкото до нормалните цени и оригиналните части е труден въпроса като комбинация...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат, кое му е скъпото на ЕТ - ангренаж комплект за твоя (съответно и моя) мотор е 296лв и сложи към 150-60лв труд! При това освен, че са оригинални частите, получаваш и подобаваща гаранция за тях, а не, да си купиш оригинални части и да ти ги монтира някой гъзорък майстор и мотора ти да стане на салата...

 

Както и да е, не искам да агитирам, просто исказвам мнение...

 

П.п.: Честито за Октавията, моторетката е бонбон, не гори пък върви smile108

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка!

 

П.П.Redline__, безусловно съм съгласен с теб :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздравите и съвета, който ми дадохте - съгласих се с Вас , пък не знаех, че дават гаранция.

 

Работя в София, но в събота и неделя обичам да пътувам насам-натам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю първо честито. Ти си точно от "моя отбор" /еднаква октавия/ просто ще останеш невероятно доволен от разход и вървене. препоръчвам ти да отидеш в Ем комплект 33. Обади се първо да видиш колко ще ти струва и кога ще те приемат. Аз съм доволен. И правят отстъпка за членове на клуба. Успех и после пиши какво си направил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile152 Честита придобивка колега-със здраве да си я караш! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :)

 

Мисля, че ангренажния ремък, ролки и обтегачи е най-добре да си ги купиш и сложиш в ЕураТек. Те да си направят зацепването, както си трябва. Не вярвам да спестиш много пари, ако отидеш другаде.

 

За масла, филтри и т.н. може да ги сменяш къде искаш, включително и сам (поне въздушен и поленов филтър).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат, кое му е скъпото на ЕТ - ангренаж комплект за твоя (съответно и моя) мотор е 296лв и сложи към 150-60лв труд! При това освен, че са оригинални частите, получаваш и подобаваща гаранция за тях, а не, да си купиш оригинални части и да ти ги монтира някой гъзорък майстор и мотора ти да стане на салата...

 

Както и да е, не искам да агитирам, просто исказвам мнение...

 

П.п.: Честито за Октавията, моторетката е бонбон, не гори пък върви smile108

 

Подкрепям мнението ти напълно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...препоръчвам ти да отидеш в Ем комплект 33...

smile123

И защо, ако не е тайна, му препоръчваш Ем Комплект, при положение, че както е видно цените за този вид услуга и части е напълно нормална в официалния сервиз? Каква гаранция могат да дадат тези от Ем Комплект? И как биха я изпълнили? Личното ми мнение е, че има далеч по-читави "гаражни" майстори от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...препоръчвам ти да отидеш в Ем комплект 33...

smile123

И защо, ако не е тайна, му препоръчваш Ем Комплект, при положение, че както е видно цените за този вид услуга и части е напълно нормална в официалния сервиз? Каква гаранция могат да дадат тези от Ем Комплект? И как биха я изпълнили? Личното ми мнение е, че има далеч по-читави "гаражни" майстори от тях.

 

Брал съм ядове преди време с части, купени от цитираната фирма, като карах една стара кола и често се налагаше да се сменя туй-онуй. Колега, взел си кола, която да се поддържа от самоуки "майстори" в час по трудово е опасно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...препоръчвам ти да отидеш в Ем комплект 33...

smile123

И защо, ако не е тайна, му препоръчваш Ем Комплект, при положение, че както е видно цените за този вид услуга и части е напълно нормална в официалния сервиз? Каква гаранция могат да дадат тези от Ем Комплект? И как биха я изпълнили? Личното ми мнение е, че има далеч по-читави "гаражни" майстори от тях.

Препоръчвам понеже чеовека иска друг сервиз, а не ЕТ. И аз съм доволен от тях.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.