Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

румстър


omnipro

Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам някои дали знае , може ли на лизингов автомобил, който го карам вече 3 месеца, да си поръчам - парктроник, макси дот дисплей и защита на двигателя, за темпомат доста се колебая, но май везните накланят към отказ. Пропуснах Румстъра е спорт 1,4 ТДИ и съм доста доволен - супер е

 

Ако е възможно да се сложат, колко време ще ги чакам и приблизително колко ще ме одрусат в ЕТ

Поздрави

 

 

 

:oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Максидот не може, заводски се монтира. За парктроник и темпомат няма проблем, трябва само да го монтират в ЕТ, иначе ти пада гаранцията. Защита на двигателя също може да се монтира допълнително, доколкото разбрах.

 

 

П.П. Ей, много се навъдихме се Румстъри напоследък! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не се обадиш в ЕТ и не питаш директно?!?!?
това е правилния отговор на половината теми в тоя раздел!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не се обадиш в ЕТ и не питаш директно?!?!?
това е правилния отговор на половината теми в тоя раздел!!

Ако исках да звъня до ЕТ, за всеки възникнал въпрос относно Шкода, нямаше изобщо да се регистрирам в този форум. Ако ти е крив света, не си го изкарвай на хора регнали се тук, за са получат отговор на въпроси, които не биха искали да задават на ЕТ. Нали затова е форум, да коментираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не се обадиш в ЕТ и не питаш директно?!?!?
това е правилния отговор на половината теми в тоя раздел!!

Ако исках да звъня до ЕТ, за всеки възникнал въпрос относно Шкода, нямаше изобщо да се регистрирам в този форум. Ако ти е крив света, не си го изкарвай на хора регнали се тук, за са получат отговор на въпроси, които не биха искали да задават на ЕТ. Нали затова е форум, да коментираме.

 

Колега,

 

цитирам: "Ако е възможно да се сложат, колко време ще ги чакам и приблизително колко ще ме одрусат в ЕТ"

 

Ти как го разбираш? Като нормално питане или като конкретен въпрос към ЕТ? За мен този въпрос е единствено и само за ЕТ. Само те могат да отговорят на него. А и досега не съм чул да изядат някого по телефона :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.