Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Защита от градушка - предложения


s_stoqnov

Recommended Posts

Дайте съвети за защита от градушки. Имам в предвид когато колата е извън гараж. С тези горещини все ми се струва, че ще са често явление това лято.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно одеало в багажника :)

 

Само бих добавил дебело одеало, че като ги дават тия орехи по телевизията, дано на никой не се случва !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това вече е божа работа, а иначе представяте ли си как всеки път като спираш някаде изваждаш голямото одеало и намяташ колата :mrgreen: :mrgreen:

Иначе хич не е смешно преди няколко години като подна голямата градушка във Варна аз бях на работа и изкочих на входа на супера, в който работех с един куп разкъсани кашони и идея да ги намятам върху колата , но тя беше на 20-25 метра :cry: гледах я, гледах ледените топчета / като орехи/ как се разбиваха навсякаде :cry: и не събрах смелост да прибягам да я покривам . Пак казвам божа работа ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застраховката е задължителна-но после след пораженията следват обяснения,писане и после чакане-затова след като за 2 ПЪТ заедно с Ванковарната ме пра ГРАДУШКА НА ВИНИЦА В СЪБОТА-БЕЗ ПОРАЖЕНИЯ ТОЗИ ПЪТ-ще си сложа един КИТЕНИК В БАГАЖНИКА!Ще му изрежа дупка за антената и така набързо ще си покривам колата! smile163

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това нещо падаше по колата преди 2 дни:

Resize%20of%20P6230095.JPG

 

Поражения няма. За всеки случай метнах по една хавлия на предния и задния джам че бях във Варна и ми предстояха 500км. Без предно стъкло щеше да е трудничко...

Иначе само одеало няма да помогне. Може би дюшек (надуваем) или два-три пласта одеало.

 

Поздрави

 

PS: "Ледченцата" са на 10мин при 40 градуса. Т.е. бяха с поне 10-20% по-големички в оригинал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.