Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки от Малта


Recommended Posts

е само джаната му искам на тоя рапид просто е Уникална изглежда ми поне 15-ка че е. 8) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, ама на мен нещо не ми изглежда, че му отиват на рапида такива джанти! Изглежда като нарисувано с фотошоп! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, ама на мен нещо не ми изглежда, че му отиват на рапида такива джанти! Изглежда като нарисувано с фотошоп! :mrgreen:

 

Има нещо такова Skoda_Estelle...някак си не ми се връзват джантите на този Рапид..особено на фона на чупения мигач..нещо съмнително има ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е монтаж, то трябва да е много професионален - гледах го на голям зуум и според мен са си истински, но разбира се с фланци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е фотошоп със сигурност- просто му стоят изкуствено! Сега забелязах че волана на рапида е обратен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелязах че волана на рапида е обратен!

 

И на компаньонката му е обратен / съдейки по посоката на чистачките/ ;) И двете са " обратни" :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми те в Малта всички са обратни, ако не ме лъже паметта. За воланите на колите говоря :mrgreen: . А относно Рапида - доста нелепо изглежда с тези джанти според мен. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо такова Skoda_Estelle...някак си не ми се връзват джантите на този Рапид..особено на фона на чупения мигач..нещо съмнително има ;);)

 

Много си зле да знаеш!

Щом съм ги качил тук значи не са монтаж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо такова Skoda_Estelle...някак си не ми се връзват джантите на този Рапид..особено на фона на чупения мигач..нещо съмнително има ;);)

 

Много си зле да знаеш!

Щом съм ги качил тук значи не са монтаж!

 

Добре де...закакво се впрягаш...просто малък базик..не съм искал да те обидя..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

багажника за сърф по нищо не се различава от тоя който е на снимката. ако дъската ти си няма boardbag(калъф за дъската) може да се сложат върху тия напречните греди(багажника де) мекичко да не ти се прецака покритието на дъската от вибрации и триене.

 

този багажник може да се ползва за всичко останало но не и за колелета в този си вид. защото няма как да го закрепиш това колело право(стъпило на гумите си) а ако легне, педал или дръжка на кормилото ще надере тавана ти!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, забравете всякакви коментари за редактиране на снимките!!! Правил съм ги на телефона когато бяхме на сватбено!!! Просто не можех да ги подмина - шкода с ляв волан, пък и рапид след 120-ка - как да ги изпусна????

 

Направи ми голямо впечатление, че там се карат много повече Шкоди отколкото в България, а пък по принцип обратните волани са по-редки. Странно беше да гледам Фелиции (като мойта), Фаворити, Форман, Фабия, 120 с другия волан. И хората ги карат - много бяха масови. Пък Италия им е на 90км по морето - очаквах да е фраш с италианци. Но не би.

 

Вече за това кои джанти на какво вървят - въпрос на вкус. Като си карате колата - си слагате джантата, която ви харесва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.