Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Я да ви чуя сега...


Recommended Posts

Колебая се между Fabia II Ambiente и Fabia Edition 100, като и двете коли ще бъдат с двигател 1.2 (за Фабия 2 - 70 коня и за Фабия 1 - 64 коня) Колата ще се кара на градско...Карах Фабия 2 и не съм много очарован, моля дайте си мнението и съвет, защото ми е спешно :) Мерси на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то си зависи главно от твоята лична преценка. Щом новата Фабия не те е очаровала няма смисъл да я купуваш и при всяко излизане с нея да си казваш "Абе, аз `що не взех Едишън 100 :evil: ?". На мен новата Фабия ми харесва, но не бих си взел на този етап, по-скоро бих изчакал известно време да се отърве от "детските болести".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по добър ще е избора ти с Fabia II Ambiente...мен ме кефи повече от останалите..но както каза gogata..всичко е въпрос на лично мнение ;);)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата е там, че имам Fabia I Elegance, приятелката ми има Fabia Edition 100 :roll: Просто така се случи, че ни трябва още една количка от този клас... Трябва да ви кажа, че според мен едишън 100 е много по-добра от Fabia II Ambiente... Само дето ще станат 3 почти еднакви Фабии :? Fabia II Ambiente няма почти никакви екстри, вози много по-твърдо и е по-тромава :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от това каква отстъпка ше ми предложат от Еуратек! Имах срещи и с представителства на Пежо, Опел и Ситроен... За сега се колебая между Skoda Fabia (Edition 100 & II Ambiente) и Citroen C3

 

До утре трябва да взема решение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е за градско, C4 не ме устройва, иначе е готин да :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих добавил едно мнение в полза на Фабия 2:

 

Мисли и за напред - след 5 години ще продаваш 5 годишен модел с новата Фабия, а със старата 12 годишен !

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав за годините, ама не се знае какви ще са и детските болести на 2-ката. Аз бих предпочел 1-вата - доказана, щом имаш вече 2 такива - знаеш и косурите :) Пък и не се знае тоя напомпан двигател от 64 на 70 коня колко ще държи. Вярно е леко променен и е с 2 вала, но... Пък и на новата Фабия централната конзола е така направена, че за по-височки хора е доста неудобна и убива на коляното на шофера.

А погледнато от страна на екстрите едишън 100 май е по-добре екипиран. Успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав за годините, ама не се знае какви ще са и детските болести на 2-ката. Аз бих предпочел 1-вата - доказана, щом имаш вече 2 такива - знаеш и косурите :) Пък и не се знае тоя напомпан двигател от 64 на 70 коня колко ще държи. Вярно е леко променен и е с 2 вала, но... Пък и на новата Фабия централната конзола е така направена, че за по-височки хора е доста неудобна и убива на коляното на шофера.

А погледнато от страна на екстрите едишън 100 май е по-добре екипиран. Успех ;)

 

Дам, конзолата и на мен ми убиваше :? При Едишън 100 получавам повече следните екстри: кожен волан (тройка), кожен скоростен лост, кожена ръкохватка на ръчната спирачка, ляти джанти, тонирани стъкла, спортен салон, CD :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано на твое място нямаше да се замислям и щях да взема 100-ицата. Ще си имаш повече екстри, колата е изпробвана и няма да ти убива нищо на коляното :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на същото мнение-но при 2 еднакви коли.....може да предпочетеш 2ка Амбиенте! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако аз трябваше да избирам за мен си - бих взел едишън 100, ама в твоя случай - може да пробваш и 2-ката - да има разнообразие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly, щом имаш две от старите Фабии, вземи си двойка Амбиенте. Аз лично не бих се колебал м/у нея и Ситроен С 3..никак не съм фен на френските автомобили :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм безпристрастен-C3 си е бонбон за дамски автомобил-много е подходящ-но за мъж- smile122

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колата е поръчана :) Fabia Edition 100 Sedan 1.2 64 bhp :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за съветите и бързото отзоваване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.