Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

едно въпросче


Recommended Posts

бащата си купи felicia 1.3 mpi по каталог гледам 68 коня уж, обаче немога да си убесня каква е тази кола която не може да заварти гуми ,такова нещо до ся не бях виждал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо нередно по колата. Възможно е да приплъзва съединителя или някъв проблем в моноинжекцията. Има вероятност и задкормилното устройство да не може да се справи със задачата с превъртането на гуми :mrgreen: :mrgreen: По принцип колата си има добро ускорение и старт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих попитал - това ли ти е критерий за кола - да върти гуми :?:

Фелицийте имат много плюсове , но в тях не е заложено нищо спортно / поне на сток машините / ... ако искаш пила - изтребител вземи един пернишки Голф и си чеши крастата smile076

Честити на баща ти новата придобивка ... не е сбъркал в избора ... много и безаварийни километри :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или в теб или в колата има нещо гнило. че не е спортна и не е от най пъргавите спор няма, но да и врътнеш гумите не трябва да е проблем!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Моята е 1.3 карбуратор и имайки предвид не малкото тегло на Feliciite /минава над тон/ за такъв двъгател бих ти казал,че дори на газ превъртам гуми !!! А на бензин ? :roll:

Бай дъ уей незнам кола с предно предаване да не може да превърта.

Дори Tico което е 700 кубика двигател.. тия малки точилца оставят черна следа като нагазиш ианче така стабилня 700 кубиков звяр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам от какво е скоро мина диагностика и уж всичко и е 6 ама май не е ! обаче ако е на завой няма такав проблем сас превартането ! иначе нз струва ми се че върви за по малко и от 50 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако става въпрос за въртене на гуми...

аз със Лада 1300S съм въртял гуми до спукване, дори направо пушеха...

със Шкода Фелиция 1.3 карбуратор закупена 2001г съм въртял гуми и то много здраво - м/у другото тази кола е на около 40000км в момента, само е обслужвана в ЕураТек-Русе и е ракета... колата е на дядо ми ... купувана е нова , не е втора ръка...

 

 

Та Фелицията е за мен много добра машина...

 

 

КОЛЕГАТА НАЙ-ВЕРОЯТНО ИМА СЪЕДИНИТЕЛ ЗА СМЯНА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако става за вапрос аз със на дядото вартбурга дето е 3-тактов и едва ли е повече от 40 коня онзи ден оставих 5 м следи от гуми ! и затова ми беше мн интересно как фелицията неможе да превърти!

на колата е лсагана газова уредба но без газов инжекцион така че на гас инжекциона бих казал все едно не съществува

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на дядото вартбурга дето е 3-тактов

 

smile188 Надявам се искаш да кажеш, че е 2-тактов с 3 цилиндъра. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има катализатор махни го :!: Ще отбразди :lol: И моята нещеше да върви и се замисляше като подам гас- откакто махнах катализатора е ОГИН :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно катализатора ако е затлачен има ли някакав вариант да се изчисти или да го махам директно

 

Катализатора не подлежи на ремонт. Само замяна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тц, тц много разбирачи :!: :lol: Като не знаете поне си трайте бе :(

Подлежи на почистване колега :!: Моя го свалих и изчистих отвътре с еин секач за трупи :D Сега ще го сменям напълно с резонансно гърне (премахнах го временно, защото нещеше хептен да върви)

Ако го почистиш ще си получи гаден дрънчащ звук на метал :( и трябва почти задължително да го смениш с резонаторно гърне зада заглушиш звука!!!

 

пп обяснявам защо го почисти , а сега ще го сменям: За да мина пред КАТ с катализатор както повечето предполагам знаят, че има данъчни облекчения за колите под 74кВ и с катализатори!!!!

 

ПОЗДРАВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не кое му викаш чистене?!?!?! На избушването ли? Аз на това му казвам унищожаване! С други думи - не пиши глупости!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Унищожаване :lol::lol::lol: после го нося у торбичка на скраб (това дето сум добил от унищожаването :lol: ) и ми дават 30 кинта 8)

 

пп еми добре тогава колега унищоавай го наволя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам :mrgreen: Керамиката му е скъпа сигурно :roll:

 

пп за справка на колегата morafeta специално заради него си направих експеримента дали мота гуми (аз попринцип не съм такъв душманин :oops: ) На 1-ва до 5500 оборота/мин.- доста добре пищат гумите; слагам 2-ра пада малко над 4000 ( не мога да кажа със сигурност не обърнах особено внимание),също въртят и оставят следи върху асвалта; малко преди червеното включих 3-та, но вече там неще да мота малко са ин коньете за 3-та :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да попитам къде го носиш, за да ти дадат 30лв и какво му е толко ценното та да го изкупуват на такава сума?

 

Дават по 60 лева между другото :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам :mrgreen: Керамиката му е скъпа сигурно :roll:

 

Платината :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага си махам катализатора и отвам да го продам!!! :mrgreen:

 

майтап

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.