Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новото ми табло


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, може би тази тема е за раздела оптичен и силов тунинг, но си позволявам да я пусна тук, защото така или иначе вече я зачекнах ("Най-накрая и аз да се похваля"). Начесах си и последната краста - изработих си чисто ново табло, в което съм вградил светодиодната индикация за нивото на газта. Вижда се - малко неясно (какво да правя, като имам само 3 мегапиксела камера) в центъра на таблото цифрите 25, 50, 75, 100 като първата е червена, а останалите зелени, а под стотицата има надпис %LPG. На километража до нулата има червена индикация, която се сменя в зелено, когато минавам на газ. Общо взето това е. А, и промененият дизайн на цифрите - забележете разликата с оригиналното табло на Октавия 1. Ще се радвам да чуя някои мнения. :lol:

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... at=0&pos=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.