Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

странно плашещо тропане...


vloo

Recommended Posts

колеги след известно количество сравнително безпроблемно каране...днес изневиделица се появи страшно силно тропане откъм предно дясно колело и то при минаване дори и през малки неравности/...не ппомня да съм минавал през големи кратери макар това да е невъзможно в хубавата ни пътна мрежа...звука е все едно голям камък се удря някъде отдолу и много ме плаши...та понеже не съм имал кой знае каква работа по преден мост моля някой да ми каже какво трябва да гледам или незнам какво...шубе ме е да я карам много много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залягай от долу и гледай , да не се е откъснала планката към която се закрепва амортесиора към носача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова силно тропане и то през малки дупки ми се струва, че може да е само от откъсната планка на амортесьора откъм долния носач. Вече съм я сменял точно дясната и няма да се учудя да не е била много истинска новата. Още като я слагах ми се видя много мека. Купувал съм я от Симеоновско за около4лв. по памет. Провери първо нея - 90% е тя. Иначе се сменя сравнително лесно!

Ако ти трябва помощ свиркай!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто залягаш отдолу и гледаш дали аморта не стърчи под долния носач. Ако е здрава планката той хванат с нея към носача с 2 болта. Провери също така да не си изгубил и тампона, който ограничава хода на амортисьора - също е на долния носач!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти огледай за нещо тропащо в багажника, че аз тъка от тъпотия си смених шенкели , а то се оказа че е бурканче с грес до казанчето за водата за чистачките. в мое оправдание ще кажа че тогава имах от 2 месеца книжка и това ми беше първия ремонт.(не се справих сам де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се е късал носача заедно с планката на амортесьора, също тракаше доста яко, но ми го завариха и вече 9 години не съм имал проблеми. Както казват колегите лягай утре и гледай, пък дано не е нещо сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.