Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ПОМОЩ !!! Имам проблем с хидравличната помпа на Fabia 1.2


s-car

Recommended Posts

току-що се регистрирах ! Силно се надявам тук да получа съвет и помощ. Помпата се състои от ел.мотор (работи !),управляващ блок и маслена помпа. Мисля,че моя проблем е в управлението. Някой има ли информация къде ремонтират такива помпи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕураТек. Ако не пробвай в някой сервиз на VW/Audi. Но предполагам че там ще те набутат повече...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ нищо няма да ремонтират, просто ще ти го сменят с ново. Отиди все пак на диагностика да ти кажат какъв е проблема, пък после и при някой приятел можеш да си смениш детайла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е помпата,няма ремонт на тва нещо.Имам същия проблем,изхода е или нова ( около 800 - 900 лева ) или 2 ра употреба за към 450 лв.Има два вида помпи TRW и KOYO.Предполагам,че ти си KOYO.Все пак може и да е от датчика на рейката,пробвай с някой нов датчик и така ще си сигурен,че е от помпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.