Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

RQ:info за Двг. на Octavia 1


gogata

Recommended Posts

 

преди mimi.b и още някой ми правеше също проблем с това и от тогава останах с впечатление че се пише с У?

 

Макар да се дразня безкрайно, забележка за разхУда не съм ти правила.За други грешки, да.Ако не ги допускаш вече, това е похвално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: VooDoo, толкова е вероятно Мими да ти е казала, че се се пише "разхУд", колкото е вероятно някоя върба да роди круши :mrgreen: . Иначе и аз, като Favorit 1.3LX се чудя ти в училище влизал ли си в часовете по български :roll: . То са бисери от рода на "питЪм", "мачкЪм" и прочее. :D Дразнещо е, не нещо друго.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю VooDoo - както някой много добре го беше казал в темата - покупката на автомобил втора употреба си е чист късмет.

Интересуваш се от Октавия, производство след 98 год. на около 100.000 км. - още от сега мога да ти кажа (гарантирам) че почти 10 год. автомобил на около 100.000 км. няма да намериш!

Когато купуваш кола на старо - ако искаш да бъдеш излъган - питай за километрите! И почват едни легенди ...... песионери, вдовици и т.н. - да не се повтарям - мисля на всички тук ви е ясно за какво става въпрос.

Моята Октавия я купих от много коректен човек, който я беше поддържал само в ЕураТек и си беше оставил истинските километри и всичко си се вързваше по сервизна книжка. Километража показваше 291.000 км. което си е съвсем нормално за 7 годишен дизелов автомобил.

Не се оставяй да те лъжат - ако хванеш продавача че те лъже за едно нещо, то бъди сигурен че не само това се опитва да скрие.

Успех с търсенето и покупката

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигател каран 300 000км от точния човек(добър стопанин) е възможно да е в много по добро техническо състояние от един двигател на 100 000км каран то кретен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.