Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia 1.3MPI вместимост на масло


Recommended Posts

Ще слагам 15W40 минерално нямам им доверие на изкуствените :)

 

Значи е над 4л. окс да си имам в предвид колко да купувам 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей се изказва така за синтетичните масла ... най - големият им плюс е това , че в различните температурни режими запазват вискозитета и смазочните си качества ... покарай малко с полусинтетика и ще си промениш мнението ;)

П.П. Ако те притеснява цената ... аз карам с опелско масло и тубата 5л. я взимам за 34 лв. прави сметка каква е разликата ... е баба не го пипа от смяна до смяна :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят личен майстор ми препоръча да не взимам полу- или синтетика, а да си взема минерално :!: ;)

Поръчах си Q8 15W40 4+1л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят личен майстор ми препоръча да не взимам полу- или синтетика, а да си взема минерално :!: ;)

Поръчах си Q8 15W40 4+1л.

 

Много обичам такива майстори. Всичко което ми идва като коментар е нецензурно и едвам се въздържам, ама нали има доста моралисти и да се изпусна няма да седи дълго така че ще си замълча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах 1.3 карб, в началото с 15W40 на бензин. После сложих газ, изгоряха ми гумичките на клапаните, сложих нови и минах на 10W40. Мисля, че не е лошо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят личен майстор ми препоръча да не взимам полу- или синтетика, а да си взема минерално :!: ;)

Поръчах си Q8 15W40 4+1л.

 

Много обичам такива майстори. Всичко което ми идва като коментар е нецензурно и едвам се въздържам, ама нали има доста моралисти и да се изпусна няма да седи дълго така че ще си замълча.

 

Виктор,

този майстор,благодарение на него имам 120Л, а скоро ще има и Фелициа!!! Направил е не една и две коли за да си позволи какъвто и да е коментар, карал е какво ли не масло в какви ли не коли (има доста добри отзиви от М10Д :!: за смайване на всички (на приста наливно))

Още много мога да кажа за тяо човек, но не мисля че е нужно за хората, които го познават!

 

 

ПОЗДРАВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.