Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да защитим любимата марка II


Recommended Posts

В статията има доста верни неща немога да си кривя душата. Но чрез заглавието човек се настроива негативно още с началото. Немога да кажа че предимствата са само изброените както и недостатъците. Но тези проблеми ги има и при другите автомобили от този клас. Интересно ми е да видя статии за други марки. А описаните проблеми ги няма на мои познати на Октавиите като са купувани нови и карани и потдържани внимателно

 

smile108-абвосютно съм съгласен-то въпроса е и до късмет-има хора и до днес не се опалкват от автомобилите си-взети нови и добре подържани-а има и други който се питат-ИМА ЛИ ЖИВОТ ИЗВЪН СЕРВИЗА-винаги има бройки който са черни овце-но са минимум!

Факт е е болшенството от ОКТИТАТА са отлични при добра подръжка и съвестно каране!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен статията оставя негативно впечатление и е тенденциозно написана. Изнесените факти вероятно са съвсем точни, но като цяло - негативните са преекспонирани, а позитивните слабо засегнати.

Чел съм подобна статия в автопазар, там нещата звучаха по съвсем друг начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати заглавието smile175

 

Обаче като гледам колко години произвеждат тая "консерва" smile168 или както са казали хората, когато фактите говорят и боговоте мълчат.

 

Обаче ме глоджа едно въпросче, какво стана със срещата с ЕТ след първата публикация :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче ме глоджа едно въпросче, какво стана със срещата с ЕТ след първата публикация :?:

 

Мишел иска (и с пълно право) първо да регистрира клуба и тогава да има среща с ЕТ.

 

П.П. Юли, извинявай, че отговарям вместо тебе :oops: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо иска среща с ЕТ, нали самият той каза, че тая работа не е кой знае какво? И защо с ЕТ, а не със "Стандарт?... Между другото, поредната тъпотия от гениалната притурка на в-к „Стандарт” е статия със заглавие „Порше прецака Фолксваген” – абсолютна безсмислица, от която не става ясно как Volkswagen е ощетен от Porsche. Следва още малко бля – бля за запълване на място и – о, чудо – подпис на автора – Леонид Селиктар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леонид Селиктар.

 

Леле , тоя изрод го познавам :evil: Бил ми е клиент в магазина :lol: Кара един Escord . Некакъв грозник с мустаци , не знаеше с какъв двигател му е Форд-а :evil: 3 гърнета му сменявах smile109 .

 

И понеже много ме издразни накрая как не могъл да си смени ауспуха, "защото не става" му го сложи мой проятел одрахме го и двамата като куче и го изгоних от магазина smile037

 

Следващия път, когато реши да влезе в магазина ще го изгоня от вратата с метлата smile105

 

пп иначе съм добро момче :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PETYO, познавам го Иля Селиктар и мога да ти кажа, че е изключително свестен човек и голям пич. И за разлика от доста хора в тази гилдия (на автожурналистите) си разбира от работата ;) .

 

rsk, срещата с ЕТ е с цел да започнем по някакъв начин да си сътрудничим с тях. Просто повода ЕТ да започнат да искат да имат нещо общо с нас беше писмото на Мишел до тях и Стандарт по повод първата статия.

 

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак оспамихме цялата тема, но..

Гога,

може и аз да съм се объркал, но може и да не съм :oops:

в смисъл може да не говорим за един и същи човек :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте,

 

казвам се Леонид Селиктар и се обръщам към PETYO.

 

Пич никога през живота си не съм притежавал Ескорт (от няколко години карам Octavia).

 

Коментарите за моя материал няма да ги коментирам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие нямате ли си форум на невероятния вестник, че си се регнал тука бе :evil: .

 

PRR: Коко, форума е отворен и всеки може да се регистрира. В крайна сметка всеки има право да защитава гледната си точка а за това е необходима арена! Моля за въздаржание и търпимост!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях коментара за вестника, но аз НЕ РАБОТЯ в него от няколко месеца. Една от причините за това е именно статията (не е мое дело) за която говорите.

 

Специално се регистрирах само защото случайно попаднах на коментари, и то напълно неверни, за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

казвам се Леонид Селиктар и се обръщам към PETYO.

 

Пич никога през живота си не съм притежавал Ескорт (от няколко години карам Octavia).

 

Коментарите за моя материал няма да ги коментирам....

 

1-Во не съм ти ПИЧ , ясно ли ти е?????????????????

2-Ро казах , че може да става въпрос за друг човек (някъде след мнението на gogata !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

казвам се Леонид Селиктар и се обръщам към PETYO.

 

Пич никога през живота си не съм притежавал Ескорт (от няколко години карам Octavia).

 

Коментарите за моя материал няма да ги коментирам....

 

1-Во не съм ти ПИЧ , ясно ли ти е?????????????????

2-Ро казах , че може да става въпрос за друг човек (някъде след мнението на gogata !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PETYO, Leonid,

 

Ако имате да изяснявате нещо - има лични за целта! Форума не е място за каране. Ще затривам, без предупреждение, всяко следващо заядливо мнение! Kapish?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kapim :mrgreen:

 

ПП: ПъРъРъ,

трии на воля- много ми харесва новият ти метод за триене :mrgreen: ( с ЛС) , а не преди гледам , гледам и ми нема мнението :evil: И още веднъж се извинявам за спама и за това,че ти създавам работа ( ще почерпя, като се видим за извинение ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.