Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има ли рибари от клубЪ ???


Recommended Posts

Еми като не мога да дойда на среща, защо пък да не ходиме на рИболов :D

 

Ако има рибари от клуба да пишат и да споделят къде ходят :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми като не мога да дойда на среща, защо пък да не ходиме на роболов :D

 

на рОболов бива, стига и робините да ги бива

:mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PETYO,

 

От бая време се замислям пак да почна да ходя на риба. Ма пусто все не остава време. Пък и тия риболовни билети :( Идея си нямам от де да ги взема....

 

Krankenstein,

стига с тая правописна полиция бре! Всеки прави Кривописни грешки :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, билетите вече се издават от общината, смисъл седалището на съюза по рибарство вече се намира в общината.... или поне в Перник вече е така :roll:

А билета е 15лв. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ловя риба, щото не ми се виси, но ходя доста по язовири и реки на пържолки и бира. Оня ден бях на Тополница, имаше доста рибари, но риба нямаше. Едно време се вадеше доста на Алино, по стария път за Самоков, но сега го направили платен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, срещу "Пирогов" - дето са ниските постройки от другата страна на "Борис" има един риболовен магазин "Майсторски риболов" - за 15 мин си готов срещу сумата мисля от 26 лева - нужно е да носиш май само лична карта, може и без снимки - снимат те там.

Иначе може и за по малък срок да си извадиш:

 

От началото на годината цената скача на 25 лева.

Според промените рибарите вече ще могат да си купуват шестмесечни, месечни или седмични билети. Цената им е съответно 15 лв., 8 лв. и 4 лева.

 

Има и на други места мисля - ако това не ти е удобно кажи, ще потърся пак.

Това не е фалшименто - просто са оторизирани от ИАРА да издават билети.

Иначе миналата седмица бях на Казичане има един платен гьол за 2 лв. на човек, но не плащаш плевелната риба - надявах се на таранки ма доволно кълвеше уклей, червеноперка и малки костурчета.

Един приятел ходи и тази неделя дето мина - също доволен - водоема е близо, има си заведение, басейнче за деца, игрище за футбол - аве става за излета.

Иначе има и доста парчоци, ма трябва да ги плащаш ако хванеш - покрай плувката ми мина едно стадо от 5-6 толстолоба колкото крака ми.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз си мислех с 1 приятел сега събота или неделя да ходя на язовир Безден (на около 35 км. от София) там също се плаща: 2лв. на въдица и ако ловиш червеноперки не плащаш плащат се само шараните и другите нему подобни рибоци между 2-4 лв ако не се лъжа беше килото. Самият язовер е рибовъдно стопанство и си има рибка и се хваща доста прилично и на улов и на цена ;) ако има желаще можем да се организирами някакси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ловя риба, щото не ми се виси, но ходя доста по язовири и реки на пържолки и бира.

 

и аз съм тъка, зор да гледам една плувка 30 мин как се клати във водата нямам. Ако има някаква организация ще правя компания на Гената :mrgreen:

 

пп. и в(до) Герман има приятно място за платен риболов + масички столчета и заведение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми хубаво, аре тогава да си спретнем една рибарска срещичка сред природата - от рибарите рибата, от нас НЕрибарите - бирата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм свободен ще се включа. Не е лошо някой да ми прати GSMа си на лично за да мога да ви намеря (ако стигна де). Иначе моя е 0889641818 или 0896890523.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в Неделя мисля да ходя на язовир Диканя да си попека малко задника 8) и да поплувам времето е страхотно smile112

 

ПП някой ако е натам тел-а ми е 0897476771 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази сабота и неделя няма да мога но аз другата сам на тополница още от четвъртък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми хубаво, аре тогава да си спретнем една рибарска срещичка сред природата - от рибарите рибата, от нас НЕрибарите - бирата ;)

 

Мите, и пържолки трябва да вземем, щото ако разчитаме само на риба, ще си останем кат коне на празна ясла. :D

 

Миналата седмица бях на Тополница, но тъкмо седнахме да си сварим кафенце на брега и заплющя съботния голям дъжд развали работата. Сега тая събота и неделя няма да мога да участвам, щото съм на вила след язовир Батак. Там също са много благоприятни условията за пикник покрай брега - полегат е на много места и пътя минава на 30 м от водата, но пък няма сянка.

Друга идея е язовир Огняново до Елин Пелин, на един хвърлей от София е, но много народ се стича там.

Ще мога и аз да участвам в някое такова мероприятие но след 15 юли, че на 1 май ще заминавам към морето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм рибар, но след малко си обирам крушите към Триград, пещерите и ждрелото ;) Ако някой му се минава натам - 089 838 27 27 - дрънкайте, че в събота смятам да се омагьосам в някоя местна кръчма, а би било добре да има и някой колега (ама не, за да развали магията), та по някое време и за коли да си полафим :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам да ходя в Триград ама не утре, а след 2-3 седмици. Можеш ли да ми пратиш телефона на местния хотел-бившата хижа Триградски скали, или някое друго читаво подобно заведение, където ще отседнеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм от тея така наречени риболовци макар да ловя вече 1-2 пъти годишно...за билета вече се изважда на Ботев,но я има опцията с доплащането в някой магазин и те ти го изкарват...

а за един риболовен излет вече с огромно удоволствия бих се включил в пиршеставата па ако има и прясно уловена рибка...уха.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях на яз. Диканя :D Не бях на риба :) Имаше невероятно много плажаджии между тях се срещаше някой и друг ентусиаст дето замяташе, но освен уклей друго не ловяха в адската жега :D

 

ПОЗДРАВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.