Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 2 Vs Corsa


Recommended Posts

Моля някой, който разбира руски да сподели крайния резултат... Много ми е интересно, защото сега трябва да се взима служебна и сме се насочили към Корса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами динамиката им е равностойна, но Фабията бие Корсчките почти по всички останали показатели - ергономия, комфорт... освен в цената - корсите са доста по-евтини при еднакъв пакет екстри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

 

За цената съм съгласен, за динамиката незнам, а за ергономията май не съм съгласен. Поне на мен в Корсата ми беше по-удобно. Незнам как са я мислили Фабия-та, но тази ръбеста централна конзола бая ми убиваше на десния крак... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако една кола не ти хареса от пръв поглед или ти е неудобна - по-добре не я взимай :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

 

За цената съм съгласен, за динамиката незнам, а за ергономията май не съм съгласен. Поне на мен в Корсата ми беше по-удобно. Незнам как са я мислили Фабия-та, но тази ръбеста централна конзола бая ми убиваше на десния крак... :(

 

изглежда си свикнал да караш със свити ръце и много близо до волана - като дръпнеш седалката назад всичко си идва на местото, но и на мен интериора не ми хареса като цяло - доста по-клаустрофобично се почувствах вътре с тези малки странични стъкла в сравнение с фелицията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам сравненията между Фабиа-та и Корсата...Фабиа-та някак си ме привлича повече...защото не съм голям фен на марката Опел..по отношение на таблото:Фабиата е много добро таблото..също така и интериора вътре..е по-добър от на Корсата...и отвънка е по-добре..но най-отдолу има едни снимки на Корсата с червено табло..допълнено с червено по седалките..е доста красиво..и тук таблото изглежда по друг начин..наистина е хубаво..но като цяло Фабиа-та за мен е доста по-добра.. ;);)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.