Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia pick up с емблема VW!?


Krankenstein

Recommended Posts

http://bgphoto.net/photos/25050/o633179291587187500.jpg

това е от списание "Лекотоварни новини" - взех го от автосалона. Статията е за VW Caddy, от снимките не си личи много добре, но фелициите са с емблема на VW

 

По-скоро мястото на темата е тук!

KOLEV123

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива Фелиции, които излизат под марката VW, аз съм виждал няколко, но само из София. Изнасят се в някои страни с тази емблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм виждал няколко из Сф и първо много се чудих. Но тези Кадита са няква междинна серия. Първото Кади беше на базата на Голф 1, след това на базата на Фелиция и след това на базата на Поло. Последното поколение не прилича на никой от моделите им.

При новите шкоди, музикалните системи и куп други неша са си директно от VW.

 

П.П. Сега Шкода спря да прави лекотварни пикапи с изключение на Практик-а, но той по-скора е обикновен модел без стъкла на задните врати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато излезе Felicia-та (1993 или там някъде), на пазара беше Polo II. Polo III излезе доста по късно. Освен това Caddy III беше с предната част на Polo III.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато излезе Felicia-та (1993 или там някъде), на пазара беше Polo II. Polo III излезе доста по късно. Освен това Caddy III беше с предната част на Polo III.

 

Felicia е пусната за продажба от октомври 1994 година :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

самата felicia, също както и ibiza/cordoba

 

Абе Роска, я не се излагай бе.... Недей щото имам и Фелиция и Кордоба! 2те нямат нищо общо, а Фелицията е базирана единствено и само на ФАВОРИТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо общо няма фелицията с полото. Фелицията е един заоблен фаворит :mrgreen: Нито един чарк от ходовата част на полото не става на фаворита,въпреки че на външен вид изглеждат сходни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.